Son Dakika Haberleri: Genç Kadın, Sevgilisinin Özel Anını Paylaştı! Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Genç Kadın, Sevgilisinin Özel Anını Paylaştı! Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

4 ay önce

Eria isimli bir kadın, uyuyakalan sevgilisini Facebook grubunda paylaşınca olanlar oldu. Yaratıcılıklarını konuşturan grup üyeleri Scott'ın birbirinden komik Photoshoplu fotoğraflarını yayınladı.

1
Eria da bu anı ölümsüzleştirmek için uyurken erkek arkadaşının fotoğrafını çekti. Ardından da diğer kişilerin ne düşündüğünü merak ettiği için Facebook'ta bir grup açtı.
2
3
4
5
6
7
Sosyal medyanın photoshop uzmanları da bu görüntüye kayıtsız kalamadı haliyle. İşte internet kullanıcılarının Scott için hazırladığı ilginç çalışmalar...
8
Eria isimli sosyal medya kullanıcısı, erkek arkadaşı Scott ve birkaç arkadaşıyla birlikte bir yolculuğa çıktı. Ancak yolculuk Scott'ı yormuş olacak ki, genç adam arabada öylece uyuyakaldı.
9
Eria ve arabadaki diğer kişiler yüksek seste konuşup kahkahalar atsalar da Scott'u uyandıramadı.
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR


Diğer Galeriler

25 Yaş Büyük Aşkını 'Babam' Diye Tanıtınca, Okuldan Atıldığını Duyan Şaşıp Kalıyor! Daha Fazla Oyun Oynamak İçin Güzel Mankeni Terk Etmişti! Gerçeği İtiraf Etti Kızına İstanbul İsmini Koymuştu! Okan Bayülgen'in Kızı Büyüdü Fotoğraf İçin Akıl Hastanesine Yattı, Picasso'yla 3 Gün Geçirdi! İşte Ara Güler'in Unutulmaz Anıları 90 Yaşında Hayatını Kaybeden Usta Fotoğrafçı Ara Güler'in Unutulmayan Kareleri