Son Dakika Haberleri: Genç Kız, Yemek Yememe Hastalığından Dans Sayesinde Kurtuldu

Genç Kız, Yemek Yememe Hastalığından Dans Sayesinde Kurtuldu

3 yıl önce

18 yaşındaki Hollie Faye Cullen, 4 yıl boyunca mücadele ettiği, 25 kiloya kadar düştüğü anoreksiyadan direk dansı sayesinde kurtulduğunu belirtti. Bazı günler sadece çayla hayatta kalan genç kız, 14 yaşından beri anoreksiyayla mücadele ediyordu.

1

Birçok genç kız gibi daha zayıf olmak isteyen Faye, bir müddet sonra kilosunun kontrolünü kaybetti. Kilosu 25'e kadar düşen genç kız, günde 250 kaloriden fazla almıyordu. Zayıfladıkça kendinden nefret etmeye başladı. Hayatını ve geleceğini mahvettiğini, çevresindekilere de zarar verdiğini biliyordu.

2

İntiharı bile düşünen Faye annesinin de desteğiyle hayatını geri kazanmaya karar verdi. Bir süre hastanede yatan genç kız, ilk adım olarak bir Instagram sayfayı açarak kendisi gibi yeme bozukluğu olanlara ulaştı ve onların da desteğini aldı.

3

Faye, özgüvenini geri kazanmak ve üzerindeki negatifliği atmak için direk dansına başladı. 1 buçuk yıldan uzun süredir direk dansı yapmayı sürdüren 18 yaşındaki kız anoreksiyayı yenmesine çok yardımcı olduğunu söyledi. Gün geçtikçe kendine güveni artan Faye, anoreksiyaya galip geldi.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 26.04.2017 08:53 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!