Genç Kızın Eski Halini Gören Gözlerine İnanamıyor - Son Dakika

Genç Kızın Eski Halini Gören Gözlerine İnanamıyor

28.08.2018 09:38

24 yaşındaki Molly Smith isimli kadın değişimiyle herkese ilham kaynağı oluyor.

1
İki yıl öncesine kadar yiyecek bağımlılığı olan Molly Smith, genç bir adamdan hoşlanması ile hayatını tamamen değiştirdi.
2
24 yaşındaki Molly Smith adlı genç kadın uzun ve yoğun bir çaba ile tam 102 kilodan 63 kiloya indi.
3
Serüvenini sosyal medyadan anlatıp kendisi gibi fazla kilolarından kurtulmak isteyenlere ilham veren genç kadın bu sayede Instagram fenomeni haline geldi.
4
Molly Smith, kendi deyimiyle iki yıl öncesine kadar yiyecek bağımlılığı olan tembel biriydi. Hayatın sadece yiyeceklerden ibaret olduğunu düşünen Smith, günün birinde genç bir adamdan hoşlandığında aslında öyle olmadığını fark etti.
5
Ondan sonra da bu bağımlılıktan kurtulmaya çalıştı. Sağlıklı beslenmeyi öğrendi ve bu sayade yiyecek bağımlılığından kurtuldu.
6
Sonra da spor yapmaya başladı. Şimdi hem sağlıklı besleniyor hem de sporu sürdürerek yeni görüntüsünü koruyor.
7
Her ne kadar kiloluyken görüp hoşlandığı genç adamla hiç tanışmamış olsa da yine de şu anda kendini daha güzel ve sağlıklı hissettiğini söylüyor.
8
İşte görenleri şaşırtan o değişim...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Genç Kızın Eski Halini Gören Gözlerine İnanamıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor