Genç Kızlar Şeyma'ya Özeniyor, O ise Dünyaca Ünlü Modele! - Son Dakika

Genç Kızlar Şeyma'ya Özeniyor, O ise Dünyaca Ünlü Modele!

14.02.2018 13:47

Türkiye'de onu tanımayan kimse kalmadı. Bazıları bayılıyor, bazıları da kızıyor. Sevmiyorum diyen bile, her gün mutlaka "Acaba ne paylaşmış?" diye bakmadan geçemiyor. Bir gün dünyanın bir yerinde, diğer gün başka bir yerinde. Arabası, yatı bir yana emrinde bir özel jet var. Hayatının aşkıyla evlendi ve ondan bir kız çocuğu sahibi oldu. Özetle, kendisi yaşında birçok kadının hayal edeceği her şeye uzun bir süredir sahip...

1
Aslına bakılırsa Şeyma Subaşı'nın hiçbir şey yapmasa bile fiziksel olarak kardeşi hatta ikizi kadar benzeştiği bu ünlü, son dönemlerin en gözde modellerinden Hailey Baldwin. Hollywood'un nüfuzlu ailelerinden birine mensup olan 21 yaşındaki Baldwin ile 27 yaşındaki Subaşı arasındaki fiziksel benzerlik gerçekten dikkat çekici.

2
Öyle ki Baldwin ile New York'ta bir restoranda karşılaşan Subaşı onunla hatıra pozu çektirip Instagram'da paylaştığında takipçilerinden de "ikiz gibisiniz" tarzında yorumlar almıştı. Subaşı ile Baldwin'in beden biçimleri ve giyim tarzları da birbirinin kopyası gibi.

3
Bazen kameraya öyle bir açıdan bakıyorlar ki ilk anda hangisinin Subaşı hangisinin Baldwin olduğu anlaşılmıyor.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Genç Kızlar Şeyma'ya Özeniyor, O ise Dünyaca Ünlü Modele! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement