Son Dakika Haberleri: Genç Kızların Aşık Olduğu Şarkıcıdan İtiraf: Kahvaltı Niyetine Sevişiyoruz!

Genç Kızların Aşık Olduğu Şarkıcıdan İtiraf: Kahvaltı Niyetine Sevişiyoruz!

22 gün önce

Genç kızların hayranı olduğu İspanyol şarkıcı Enrique Iglesias, katıldığı bir TV programında özel hayatının detaylarını anlattı.

1
2
Grammy ödüllü Iglesias, katıldığı bir TV programında, bebekleri dünyaya geldikten sonra hayatlarının nasıl değiştiğini anlattı.
3
2001 yılından bu yana birlikte olduğu 37 yaşındaki Kournikova ile ilişkisinden söz eden 43 yaşındaki şarkıcı, "Baba olmak harika bir duygu. Bu, dünyadaki en iyi duygulardan biri" dedi.
4
Enrique Iglesias, "Baba olmak beni değiştirdi. Daha yavaş araba kullanıyorum. Yapmak üzere olduğum aptalca şeyleri yapmadan önce bir kez daha düşünüyorum. Şimdi daha fazla sorumluluk sahibiyim" ifadelerini kullandı.
5
Ünlü şarkıcı, bebekleri dünyaya geldikten sonra Anna Kourkinova ile ilişkisinin nasıl olduğu sorusuna da cevap verdi.
6
43 yaşındaki yıldız, "Zamanımızın büyük bölümünü bebeklere ayırıyoruz. Kahvaltı niyetine sevişiyoruz" dedi.
7
Enrique Iglesias, evlilik hakkında ise "Biriyle uzun süre birlikte olmuşsanız evli gibisiniz demektir. İleride evlenmeyi düşünebilirim" şeklinde konuştu.
8
9
10
11

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ortalıktan Kaybolan Afrodit, Reklam Filmiyle Bomba Gibi Döndü Edip Akbayram'ın Kızı da Şarkıcı Çıktı! Bakın Nasıl Benziyor MasterChef Türkiye'den Diskalifiye Olan Şef Murat'ın Olayları TC Kimlik Numarasının Sırrı Ortaya Çıktı Yeşilçam'ın Emine'si Meral Zeren Son Haliyle Şaşırttı