Son Dakika Haberleri: Genç Kızların Aşık Olduğu Şarkıcıdan İtiraf: Kahvaltı Niyetine Sevişiyoruz!

Genç Kızların Aşık Olduğu Şarkıcıdan İtiraf: Kahvaltı Niyetine Sevişiyoruz!

3 ay önce

Genç kızların hayranı olduğu İspanyol şarkıcı Enrique Iglesias, katıldığı bir TV programında özel hayatının detaylarını anlattı.

1
2
Grammy ödüllü Iglesias, katıldığı bir TV programında, bebekleri dünyaya geldikten sonra hayatlarının nasıl değiştiğini anlattı.
3
2001 yılından bu yana birlikte olduğu 37 yaşındaki Kournikova ile ilişkisinden söz eden 43 yaşındaki şarkıcı, "Baba olmak harika bir duygu. Bu, dünyadaki en iyi duygulardan biri" dedi.
4
Enrique Iglesias, "Baba olmak beni değiştirdi. Daha yavaş araba kullanıyorum. Yapmak üzere olduğum aptalca şeyleri yapmadan önce bir kez daha düşünüyorum. Şimdi daha fazla sorumluluk sahibiyim" ifadelerini kullandı.
5
Ünlü şarkıcı, bebekleri dünyaya geldikten sonra Anna Kourkinova ile ilişkisinin nasıl olduğu sorusuna da cevap verdi.
6
43 yaşındaki yıldız, "Zamanımızın büyük bölümünü bebeklere ayırıyoruz. Kahvaltı niyetine sevişiyoruz" dedi.
7
Enrique Iglesias, evlilik hakkında ise "Biriyle uzun süre birlikte olmuşsanız evli gibisiniz demektir. İleride evlenmeyi düşünebilirim" şeklinde konuştu.
8
9
10
11

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Trans Birey Olduğuna Kimse İnanamıyor, Güzelliğiyle Baş Döndürüyor! Hocaları Fikirlerini Delice Buluyordu, 13 Yaşında Kendi Şirketini Kurdu Şimdi Paraya Para Demiyor 21 Yaşındaki Genç Modelin, Angelina Jolie'ye Olan Benzerliğini Gören Şoke Oluyor! İyileşmek İçin Koluna Kendi Spermini Enjekte Etti! Herkes Şaşkına Döndü Cinsel İlişki Adası'na Giden 16 Yaşındaki Gencin Son İsteği Şoke Etti