Son Dakika Haberleri: Genç Kızların Gözde Yakışıklısının, Kız Kardeşini Gören Şaşıp Kalıyor

Genç Kızların Gözde Yakışıklısının, Kız Kardeşini Gören Şaşıp Kalıyor

2 yıl önce

Bakışlar tanıdık gelmiş olabilir. Genç kızların bayıldığı şarkıcı Zayn Malik'in kız kardeşini daha önce gördünüz mü? Araştırıp, bulduk. Genç kız fenomen çıktı. Biz ikizi kadar benzettik bakalım siz ne düşüneceksiniz...

1
Katıldığı yetenek yarışmasıyla şöhneti yakalayan ve bir anda gençliğin idolü haline gelen şarkıcıyla kız kardeyi birbirlerine ikiz kadar benziyor.
2
One Direction grubundan ayrılıp müzik dünyasında kendi kanatlarıyla uçan Zayn Malik'in kardeşi Doniya, ünlü ağabeyine ikizi kadar benziyor.
3
Model Gigi Hadid ile yaşadığı birliktelikle de konuşulan Zayn Malik'in Doniya dışında iki kız kardeşi daha var.
4
5
6
7
8
Doniya Malik, Instagram hesabında makyaj ve güzellik bloggerlığı yapıyor. 700 bine yakın takipçisi ve binlerce like ile abisinin hızına yetişti dedirtiyor.
9
10

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bizim Hikaye'nin Tülay'ı Derin Bacak Yırtmacıyla Adeta Mest Etti Papağana İşkence Videosuyla Ortalığı Ayağa Kaldıran MasterChef Murat'ın Olayları Genellikle Şerbet Halini Tercih Ettiğimiz Meyan Kökünün Mucizevi Faydaları Acun Ilıcalı Sayesinde Şöhrete Kavuşan Ünlüler Bir Zamanların En Ateşli Modeli, 52 Yaşına Rağmen Bornozlu Pozuyla Büyüledi