Genç milyarder Kylie Jenner, 36 milyon dolara aldığı malikanesinden ilk pozunu paylaştı - Son Dakika

Genç milyarder Kylie Jenner, 36 milyon dolara aldığı malikanesinden ilk pozunu paylaştı

26.04.2020 12:09

Kardashian/Jenner ailesinin en gözde isimlerinden olan Kylie Jenner 36 milyon dolara satın aldığı yeni evinden ilk pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Jenner'ın yeni evinde 7 yatak odası, 14 tane de banyosu bulunuyor.

1
21 yaşında sahip olduğu milyon dolarlık servet sayesinde Forbes'ın 'dünyanın en genç milyaderi' ilan ettiği Kylie Jenner milyon dolarlık malikanlerine bir yenisini daha ekledi.

2
Hem ailesiyle birlikte reality show yapan hem de dünyaca ünlü bir kozmetik markasının sahibi olan Jenner, servetini yaptığı yatırımlarla güvence altına almayı planlıyor.

3
Los Angeles bölgesinde emlak yatırımı bulunan Jenner, geçtiğimiz günlerde yeni bir ev daha aldı.

4
Şehrin en gözde bölgelerinden biri olan Holmby Hills'te bir malikane satın alan magazin yıldızı, evinde çekildiği ilk pozlarını Instagram'da yayınladı.
5
Ev için 36.5 milyon doları gözden çıkaran Jenner, ilk başta 45 milyon dolar isteyen ev sahibi ile sıkı bir pazarlığa girerek orta yolu buldu.
6
Attığı her adımla olay olan 22 yaşındaki milyarderin malikanesinin, 7 yatak odası, 14 tane de banyosu bulunuyor. Tek katlı geniş bir alanı bulunan evin içinde spor salonundan sinema alanına kadar birçok imkanı mevcut.
7
Jenner, yeni malikanesini kendi zevklerine göre usta isimlerle dekore ettirdi. Çalışma sonucu evin belli odaları kızının oyuncaklarıyla rengarenk döşendi. Bazı odalar da daha klasik bir tarzda düzenlendi.
8
Kylie Jenner, kızı Stormi Webster ile California'da zenginlerin yaşadığı Hidden Hills'te yaşamını sürdürüyor. Ancak 4 yıl önce 12 milyon dolara aldığı bu ev dışında da evleri bulunuyor.

9
Dünyanın en genç zengin kadını unvanına sahip olan Kylie Jenner'ın 1 milyar dolar serveti bulunuyor.

10
11
12
Jenner'ın evinde en çok dikkat çeken yerleri ise ayakkabı ve çanta odaları. Kendi tarzına göre düzenlenen bu odalar adeta bir mağazayı andırıyor.
13

Son Dakika Genç milyarder Kylie Jenner, 36 milyon dolara aldığı malikanesinden ilk pozunu paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement