Genç milyarder Kylie Jenner'ın hilesi ortaya çıktı! Meğer her fotoğrafta Photoshop kullanıyormuş - Son Dakika

Genç milyarder Kylie Jenner'ın hilesi ortaya çıktı! Meğer her fotoğrafta Photoshop kullanıyormuş

03.05.2020 16:47

Ünlü kozmetik imparatoriçesi Kylie Jenner, Instagram'dan evinin bahçesinden cesur paylaşımlar yaptı. Fakat şahin gözlü takipçiler genç milyarder'in paylaşımındaki Photoshopu ortaya çıkardı.

1
Kurduğu kozmetik şirketiyle dünyanın en genç milyarderi ünvanını kazanan Kaylie Jenner, karantina paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

2
Makyaj kraliçesi, paylaşımlarında Photoshop uygulamalarından en iyi şekilde yararlanıyor.
3
Jenner'ın, geçtiğimiz günlerde lüks evinin bahçesinde çekildiği karelerde kullandığı photoshop takipçilerinin radarına takıldı.

4
Geçtğimiz günlerde makyajsız ve yalın ayak görüntülenen Kylie'nin takipçileri doğal haliyle son paylaşımlarını kıyaslayıp ünlü ismi eleştirdi.
5
22 yaşındaki magazin yıldızının bazı hayranları ise artık herkesin bu uygulamadan yararlandığını söyleyip Kylie'yi savundular.
6
Birkaç gün önce milyon dolarlık malikanesinin yeni havuzunda bikinili poz veren Jenner, bir anda takipçilerinin hışmına uğramıştı. Jenner'ın dikkatli takipçileri, kısa sürede fotoğraflarından birinde Facetune ve Photoshop uygulamasıyla düzenlenen kısmı fark edince ortalık karışmıştı.
7
Durduğu havuzun mermerini yamulttuğunu fark etmeyen Jenner, fotoğrafını dakikalar içinde silip, kesilmiş olan yeni halini tekrar paylaşmıştı. Ancak ilk fotoğraf sosyal medyada kısa sürede yayılmıştı.

8
30 yaş altı en zengin genç kadın unvanını alan Kylie Jenner, geçtiğimiz günlerde Los Angeles'ın en gözde bölgelerden biri olan Holmby Hills'te 36.5 milyon dolara malikane satın almıştı.

9
10
11

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Genç milyarder Kylie Jenner'ın hilesi ortaya çıktı! Meğer her fotoğrafta Photoshop kullanıyormuş - Son Dakika


Advertisement