Genç Model Uyuşturucu İmparatoriçesi Çıktı - Son Dakika

Genç Model Uyuşturucu İmparatoriçesi Çıktı

04.06.2018 14:36

Avustralya'nın ünlü yüzleri arasında bulunan 23 yaşındaki genç model Nateesha Barlin, yasa dışı ilaç ve uyuşturucu çetesinin yöneticisi çıktı.

1
Avustralya basını Sydney'den ülkenin farklı noktalarına uyuşturucu ticareti yapan şebekeyi yakaladı.

2
Avustralya'nın çok okunan gazetelerinden Daily Telegraph, örgütün beyni ve liderinin 23 yaşındaki bikini mankeni Nateesha Barlin ve vücut geliştirmeyle ilgilenen 24 yaşındaki Dylan Shaw olduğunu yazdı.

3
Gazete, ikilinin ülkenin en karmaşık uyuşturucu şebekesini yönettiğini yazarken, çiftin suçlarını itiraf ettiği ve örgüt ile ilgili detayları verdiği belirtildi.

4
Barlin'in steroid ve hormon geliştirici ilaç ve kimyasalların ticaretini yaptığı ifade edilirken genç kadının, “Ben bütün sahil bölgesini yönetiyorum” dediği öğrenildi. Çiftin tezgahı kolayca organize ettiği belirtilirken, kaçak ürün ve ilaçları Çin ve Filipinler'den ucuza aldıklarını ve bunları akrabalarının evlerinde sakladıkları ortaya çıktı.

5
Barlin'in bu paketlerin üzerine, “Temizlik malzemesi”, “Ev eşyası” gibi ifadeler kullandığı belirtilirken çift hakkında karar 26 Haziran'da verilecek.

6
7
8
9

Son Dakika Genç Model Uyuşturucu İmparatoriçesi Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor