Genç oyuncuyu arkadaşları ifşa etti! Sette yaptığı hareket duyanların ağzını açık bıraktı - Son Dakika

Genç oyuncuyu arkadaşları ifşa etti! Sette yaptığı hareket duyanların ağzını açık bıraktı

01.04.2021 14:28

Stranger Things dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Millie Bobby Brown, Godzilla Vs. Kong filmiyle yeniden beyazperde de boy göstermeye hazırlanıyor. Güzel oyuncu yeni projesi için hazırlıklara başlamışken, rol arkadaşları oyuncunun ilginç bir set alışkanlığını açıkladı. Arkadaşları, Brown'ın enerji toplamak için köpek gibi havladığını söyledi.

1
Genç yaşında sinema ve dizilerin aranılan ismi haline gelen yıldız Millie Bobby Brown, setteki ilginç davranışlarıyla bir kez daha gündeme geldi.
2
2019 yapımı Godzilla II: Canavarlar Kralı'ndaki (Godzilla: King of Monsters) Madison Russell karakterine yeniden hayat vererek gişe rekorları kıran filmin devamı niteliğindeki Godzilla Vs Kong projesinde başrol oynayan Bobby'in setteki davranışlarını çalışma arkadaşları ifşa etti.
3
Metro gazetesine konuşan oyuncular Brian Tyree Henry ve Julian Dennison, Brown'ın çekimler arasında şarkı söylediğini ve bazen köpek taklidi yaptığını söyledi.
4
'ENERJİYE İHTİYAÇ DUYDUĞUNDA HAVLIYOR'
ENERJİYE İHTİYAÇ DUYDUĞUNDA HAVLIYOR
Henry, "Çekimler arasında kelimenin tam anlamıyla avazımız çıktığı kadar bağırarak şarkı söyledik. Çok eğlenceliydi. Havlamayı da seviyor" dedi.
5
Filmde Josh Valentine'i canlandıran Dennison ise güzel oyuncunun garip alışkanları hakkında, "Bu onun için anlık bir şey miydi, havlamaktan hoşlandığı bir dönem miydi, bilmiyorum. Ama çekim öncesi enerjiye ihtiyaç duyarsa havlıyordu" ifadelerini kullandı.
6
7

Son Dakika Genç oyuncuyu arkadaşları ifşa etti! Sette yaptığı hareket duyanların ağzını açık bıraktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler