Genç şarkıcı DJ Sophie Xeon, dolunayı seyretmek için tırmandığı çatıdan düşerek hayatını kaybetti - Son Dakika

Genç şarkıcı DJ Sophie Xeon, dolunayı seyretmek için tırmandığı çatıdan düşerek hayatını kaybetti

31.01.2021 10:38

2018 yılında Grammy Müzik Ödülleri'ne aday gösterilen ve büyük başarı elde eden ünlü şarkıcı Sophie, 34 yaşında Yunanistan'ın başkenti Atina'da yaşamını yitirdi. Genç şarkıcının, dolunayı seyretmek için çıktığı evinin çatısından düşüp öldüğü bildirildi.

1
Nicki Minaj, Lady Gaga ve Madonna gibi isimlerle çalışan ve birçok sanatçıyla iş birliği yapan Sophie'nin ölümü müzik dünyasını yasa boğdu.
2
Genç sanatçının dolunayı seyretmek için çatıya tırmandığı ve yanlışlıkla kayıp ve düştüğü bildirildi.
3
Sophie'nin ölümü ile ilgili, "Bu sabaha karşı Atina'da yaşamını yitirdi. Ani bir kaza geçirdiği evinde ölen sanatçının ve ailesinin mahremiyeti önceliğimiz" açıklaması yapıldı.

4
Sophie Xeon, en iyi dans ve elektronik albüm dalında Grammy'e aday gösterilen ilk trans birey olarak dikkat çekmişti.

5
Sophie Xeon, 2017'de yayınladığı It's Okay to Cry isimli şarkısında trans birey olduğunu duyurmuştu.
6
7
8

Son Dakika Genç şarkıcı DJ Sophie Xeon, dolunayı seyretmek için tırmandığı çatıdan düşerek hayatını kaybetti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

"Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu! Türkiye'den de bir kent listeye girdi Zor nefes alıp veriyordu! 102 kilo veren gencin son hali inanılmaz Woody Allen'ın evlatlık kızına cinsel istismar iddiaları yeni belgeselle hortladı! İğrenç olay tavan arasında yaşanmış