Genç Sevgili İlk Kez Konuştu! - Son Dakika

Genç Sevgili İlk Kez Konuştu!

29.06.2013 11:07

Putin'in güzeli sessizliğini bozdu

1
Rusya Devlet Başkanı Vlademir Putin'in uğruna 30 yıllık hayat arkadaşından ayrıldığı jimnastikçi Alina Kabaeva sonunda sessizliğin bozdu.
2
Putin ile Kabayeva'nın bir de çocukları olduğu iddiası uzun süre konuşulmuştu. Ancak Alina Kabaeva, ne Putin ne de başka birisinden çocuğu olmadığını açıkladı. Putin'le olan ilişkisi hakkında sessiz kalıp, inkar etmedi.
3
"Bolşoy Sport" dergisine konuşan güzel jimnastikçi; "Edindiğim deneyimler, özel hayatımla ilgili kimseye bir şey anlatmamam gerektiğini öğretti. Bana özel hayatımı sormayın ama tek bir hususu aydınlığa kavuşturmak isterim. Benim kimseden dünyaya getirdiğim bir çocuğum yok" dedi.
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Genç Sevgili İlk Kez Konuştu! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum