Genç tasarımcı Kimberley Garner, arkadaşlarının yanında bir anda soyunmaya başladı - Son Dakika

Genç tasarımcı Kimberley Garner, arkadaşlarının yanında bir anda soyunmaya başladı

10.06.2020 12:26

İngiltere'de yayınlanan 'Made in Chelsea' adlı reality şov ile ünlenen Kimberley Garner, koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan karantina kalkınca arkadaşlarıyla birlikte parka gitti. Sıcaktan bunalan genç tasarımcı bir süre sonra bikinisini giyip güneşlenmeye başladı.

1
İngiltere'de yayınlanan 'Made in Chelsea' programıyla adını duyuran Kimberley Garner karantina bitince arkaşlarıyla birlikte kendini parka attı.

2
Kimberley Garner, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında, kendisini Londra'daki evine kapatmıştı.

3
Gerekli tedbirleri alarak kendisini koruyan 29 yaşındaki mayo tasarımcısı, karantina kurallarının esnetilmesiyle birlikte arkadaşları ile kendisini Hyde Park'ın çimenlerine attı.
4
Arkadaşları ile sohbet eden Garner, aynı zamanda bikinisini giyerek güneşin keyfini çıkardı.

5
29 yaşındaki güzel, formda görüntüsüyle tüm bakışları üzerinde topladı. Kimberley Garner ve arkadaşları saatlerce süren sohbet eşliğinde güneşin ve çimlerin tadını çıkardı.

6
7
8
9
10
11

Son Dakika Genç tasarımcı Kimberley Garner, arkadaşlarının yanında bir anda soyunmaya başladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement