Gencecik Kızları Polis Kurtardı - Son Dakika

Gencecik Kızları Polis Kurtardı

03.08.2010 13:17

1
İstanbul Fatih'te müşteri kılığında otel ve diskolarda uygulama yapan polis, fuhuş yaptıkları ileri sürülen 7'si yabancı uyruklu kadın, 10 kişiyi gözaltına aldı.

2
Ahlak Kumar Büro Amirliği'ne bağlı ekipler, Aksaray'da daha önce fuhuş operasyonu yaptıkları otel ve diskolara bugün saat 02.00 sıralarında yine baskın düzenledi. Müşteri kılığında işletmelere giren polis, kadınlarla seri numaraları alınmış paralar vererek fuhuş için anlaştı.

3

Yapılan anlaşmanın ardından polisler dışarıda bekleyen meslektaşlarına haber verdi. Yapılan baskında 7'si yabancı uyruklu kadın olmak üzere, toplam 10 kişi gözaltına alındı.

4
Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürelen kadınların bazıları yüzlerini gizlemeye çalıştı. Yabancı uyruklu kadınların yapılan işlemlerin ardından Yabancılar Şube Müdürlüğü'ne gönderileceği ardından da sınırdışı edileceği belirtildi.

Son Dakika Gencecik Kızları Polis Kurtardı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı