Genital Uçuğa İyi Gelen Doğal Tedavi Yöntemleri - Son Dakika

Genital Uçuğa İyi Gelen Doğal Tedavi Yöntemleri

12.01.2018 14:50

Genital uçuk cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır. Bu hastalığın tedavi edilmesi oldukça zordur. Bu nedenden dolayı sizlere evde uygulayabileceğiniz doğal tedavi yöntemlerinden bahsedeceğiz. İşte genital uçuğa iyi gelecek olan doğal tedavi yöntemleri...

1
Sarımsak yöntemi
Sarımsak yöntemi
Sarımsak yöntemi Sarımsakta bulunan allicin ve yüksek miktarda antioksidan, uçuğa neden olan virüsle savaşmaya yardımcı olur. C vitamini bakımından da zengin olan sarımsak, virüslerle savaşan doğal bir madde olan interferon üretimini tetikler. Ezdiğiniz sarımsağı problemli bölgeye sürüp 15 dakika bekletin. İlk başta yanma olabilir ancaksonra azaldığı bilinmektedir. Yeterince beklettikten sonra ılık suyla yıkayın. Günde 2 kez tekrarlayabilirsiniz.

2
Nim yaprağı yöntemi
Nim yaprağı yöntemi

Nim bitkisi ağrı ve kaşıntıyı azaltarak bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olmaktadır.

Bir avuç Nim yaprağını yıkadıktan sonra havanda dövüp problemli bölgeye sürün. En az 30 dakika beklettikten sonra ılık suyla yıkayın. Günde birkaç kez tekrarlayın.

3
Karbonat yöntemi
Karbonat yöntemi

Karbonat yöntemi eski zamanlardan beri insanlar tarafından kullanılan doğal yöntemler arasında yer almaktadır. Vücutta oluşan yaraları kurutarak iyileştirme özelliği olan karbonatın faydasını genital uçuk tedavisinde de görebiliyoruz.

Pamuğu karbonata da batırdıktan sonra yaranın üzerine sürün. Yara karbonatla kaplandıktan sonra 1 saat bekleyip ılık suyla yıkayın. Günde 2 kez tekrarlayabilirsiniz,

4
Buz yöntemi
Buz yöntemi
Genital uçukta kaşıntı ve ağrı olmaktadır. Bu nedenden dolayı soğuk kompres yönteminin iyi geldiği bilinmektedir. İnce bir havluya buz sarıp doğrudan uçuk olan bölgeye koyun ve 10 dakika bekletin.

Ara ara kaldırıp birkaç dakika bekletebilirsiniz. 3-4 saatte bir tekrarlayın. Ancak her seferinde yeni buz kullanmanız gerekmektedir.

Not: Vermiş olduğumuz yöntemler alternatif tıp yöntemleridir. Herhangi bir yan etki görülmesine karşı bir uzmana danışmanız gerekir.

Son Dakika Genital Uçuğa İyi Gelen Doğal Tedavi Yöntemleri - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sivaslılar'dan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi Köyün yarısı koronaya yakalandı, kimse vefat etmedi! Sırrı iki şeyde saklı Çok şaşıracaksınız! Ali Baba ve Kırk Haramiler'deki içi altın dolu mağara bakın neredeymiş Sadece meyve ve bitkilerle besleniyor! Ormanın gerçek kralını görenler hayretler içerisinde