George Clooney Osmanlı Kızıyla Evleniyor - Son Dakika

George Clooney Osmanlı Kızıyla Evleniyor

05.05.2014 20:20

1

ABD'li aktör George Clooney'in Lübnan asıllı 36 yaşındaki avukat nişanlısı Amal Alameddin‘in aile kökenlerinin Osmanlı zamanına dayandığı iddia edildi.

2
ABD'li ünlü oyuncu George Clooney'in Lübnan asıllı Amal Alameddin ile evlilik kararı almasının ardından gözler nişanlısının doğum yeri olan Durzilerin yoğun olarak yaşadığı Baaklin kentine çevrildi.

3

Clooney'in nişanlısı Amal, doğum yeri olan Lübnan'ın Baaklin kentinde babasının 1982'de bölgeden ayrılmasının ardından buraya hiçbir ziyarette bulunmadığı için çok fazla tanınmıyor.

4

Durziler kendilerinden olmayanlara kız vermeyen bir topluluk olmalarına rağmen Amal'in Clooney ile evlenmesine sıcak bakılıyor. Ancak Durziler, bu durumun yaygınlaşmasını da istemiyorlar.

5
Baaklin Kütüphane ve Arşiv Müdürü Gazi Saab, Alameddin ailesinin köklü bir geçmişe sahip olduğunu hatırlatarak, ailenin kökenlerinin Osmanlı zamanına kadar uzandığını kaydetti.

6
Clooney'i "Lübnanlıların eniştesi" şeklinde niteleyen Saab, çifte mutluluk temennisinde bulunarak, "Evlendikleri takdirde Baaklin'i ziyaret etmelerini bekliyorum." dedi.

7
Ünlü çiftin fotoğrafları...

8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika George Clooney Osmanlı Kızıyla Evleniyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement