Gerçek Kurt Adamın Müthiş Hikayesi - Son Dakika

Gerçek Kurt Adamın Müthiş Hikayesi

15.01.2013 11:28

1
Chen Qiwen, Çin'in fakir köylerinden birinde onun bütün hayatının parçası haline gelecek bir hastalık ile dünyaya geldi.
2
Yüzü ve vücudunun her yeri tüylerle kaplı olan Chen Qiwen'un hikayesi insanlara ibret olacak türden.

3
Çocukluğu boyunca kendisiyle 'tüylü çocuk' diye dalga geçen insanlar tarafından ucube olarak etiketlendi.
4
Doğduğu köyünde halk tarafından 'kıllı çocuk' lakabı ile anılan Chen Qiwen, uzun yıllar çeşitli işlerde çalışarak hayata tutunmaya çalıştı.
5
Rahatsızlığı yüzünden sürekli hor görülen ve aşağlanan bir çocukluk geçirmesine karşın, azmi ve gareyetiyle dikkat çeken bu küçük çocuğun...
6
Sıradışı görünümü Çin medyası tarafından dah sık takip edilmeye başlandı.
7
Hormonal dengesiliklerden kaynaklanan rahtasızlığı kısmi olarak tedavi edildi. Vücudunu kaplayan tüylerin önemlice bir bölümü bu sayede döküldü.
8
Kendisiyle 'kıllı çocuk' diyerek dalga geçen insanlara inat o bugün 100 kişiye iş olanağı sağlayan bir tekstil atölyesi sahibi... Chen Qiwen, hergün çalışanları ile birlikte öğlen paydosunda yemek yiyor. Belki de kendisinin de işçi olduğu günleri yadediyor.
9
29 yaşında başarılı bir işadamı olan Qiwen'un güzel bir eşi ve kızı var. Kendi hayatının bir aprçası haline gelen rahatsızlığı ise kızı henüz bir yaşında olan kızında yok.

10
11
12

Son Dakika Gerçek Kurt Adamın Müthiş Hikayesi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hadise ve Reza Zarrab'ın ilişkisini Ebru Gündeş'e söylediği iddia edilen falcının kim olduğu ortaya çıktı Deren Talu'nun bikinili pozu sosyal medyayı karıştırdı! Takipçileri tek bir şeyi hatırlattı Dubai, balkonda çırılçıplak poz veren modellerin gözünün yaşına bakmadı Süt annesini görenler şaşırıyor! Bu kuzu acıkınca annesinin yanına koşmuyor Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti