Gerçek Kurt Adamın Müthiş Hikayesi - Son Dakika

Gerçek Kurt Adamın Müthiş Hikayesi

8 yıl önce

1
Chen Qiwen, Çin'in fakir köylerinden birinde onun bütün hayatının parçası haline gelecek bir hastalık ile dünyaya geldi.
2
Yüzü ve vücudunun her yeri tüylerle kaplı olan Chen Qiwen'un hikayesi insanlara ibret olacak türden.

3
Çocukluğu boyunca kendisiyle 'tüylü çocuk' diye dalga geçen insanlar tarafından ucube olarak etiketlendi.
4
Doğduğu köyünde halk tarafından 'kıllı çocuk' lakabı ile anılan Chen Qiwen, uzun yıllar çeşitli işlerde çalışarak hayata tutunmaya çalıştı.
5
Rahatsızlığı yüzünden sürekli hor görülen ve aşağlanan bir çocukluk geçirmesine karşın, azmi ve gareyetiyle dikkat çeken bu küçük çocuğun...
6
Sıradışı görünümü Çin medyası tarafından dah sık takip edilmeye başlandı.
7
Hormonal dengesiliklerden kaynaklanan rahtasızlığı kısmi olarak tedavi edildi. Vücudunu kaplayan tüylerin önemlice bir bölümü bu sayede döküldü.
8
Kendisiyle 'kıllı çocuk' diyerek dalga geçen insanlara inat o bugün 100 kişiye iş olanağı sağlayan bir tekstil atölyesi sahibi... Chen Qiwen, hergün çalışanları ile birlikte öğlen paydosunda yemek yiyor. Belki de kendisinin de işçi olduğu günleri yadediyor.
9
29 yaşında başarılı bir işadamı olan Qiwen'un güzel bir eşi ve kızı var. Kendi hayatının bir aprçası haline gelen rahatsızlığı ise kızı henüz bir yaşında olan kızında yok.

10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 15.01.2013 11:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kahin Baba Vanga'dan ürküten koronavirüs kehaneti: Milyonlarca insan ölebilir 2 bin 200 yıl önce Türkler yaptı! Çin'in en eski mühendislik harikası: Karız kanalları Doğasıyla büyüleyen Sicilya adası mafya tarihi ile ürkütüyor 5 bin yıllık keşif! Dünyanın en eski kılıcı Malatya kökenli çıktı! Analar ağladı, gökyüzü ağladı! Şehitlerimiz sonsuzluğa uğurlanıyor