Gerçek Süper Kahramanlar - Son Dakika

Gerçek Süper Kahramanlar

28.04.2014 07:45

1
Televizyonlarda görüdüğümüz süper kahramanlar, her cocuğun hayalini süslemiştir ve süslemeye devam eder. Ancak bunlar, televizyonlarda gördüklerimizden biraz farklı. Çünkü onlar gerçek hayatın süper kahramanları. İşte aynı hayavı soluduğumuz 6 süper insan...

2
Sonsuza kadar koşabilen adam - Dean Karnazes ABD/San Francisco

3
Herhangi bir fiziksel aktivite sırasında laktik asit seviyesi arttıkça kaslarımız yorulur, ancak Dean'in laktik asit seviyesi artmamakla kalmıyor; koştukça azalıyor. Bu nedenle yorulmuyor ve istediği kadar koşabiliyor.

4
En güçlü kafatasına sahip adam - John Ferraro ABD/Boston

5
Aynı zamanda güreşçi olan John (Gino Martino) kafasıyla taş blokları kırabiliyor, çivi çakabiliyor. Çünkü kafa tası normal bir insanınkinden daha kalın.

6
Dünyanın en güçlü adamı - Dennis Rogers ABD/Houston

7
Bir İngiliz anahtarını, demir bir çekici hatta bir tavayı kolaylıkla bükebiliyor. Bunun nedeni bir maddeye baskı uygularken kas liflerinde normal insanlarınkinden daha fazla hücrenin harekete geçmesi.

8
Ayaklı hesap makinesi - Scott Flansburg ABD/California

9
Scott saniyenin 10 da 1 i gibi bir sürede birden fazla işlem gerçekleştirebiliyor, gelmiş geçmiş herhangi bir tarihin hangi güne denk geldiğini hesaplayabiliyor.

10
Dünyanın en dayanıklı adamı - Hu Qiong Malezya/Kuala Lumpur

11
Vücudu delici aletlere karşı dayanıklı. Bir matkaba bile.

12
Maymun Adam - Jyothi Raj Hindistan/Chitradurga

13
Kendi kendine geliştirmiş olduğu tekniklerle tırmanılması çok zor olan yerlere bir maymun edasıyla kolaylıkla tırmanabiliyor.

14
Bay Yüksek Voltaj - Raj Mohan Nair Hindistan/Kollam

15
Vücudunda bulunan yüksek voltaj sayesinde ampulden mutfak robotuna kadar bir çok elektrikli ev eşyasını çalıştırabiliyor.

Son Dakika Gerçek Süper Kahramanlar - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı