Gezi Eylemi'nde Ünlüler Neler Yapmıştı? - Son Dakika

Gezi Eylemi'nde Ünlüler Neler Yapmıştı?

31.05.2014 13:14

1
Gezi Parkı olaylarının ardından bir yıl geçti. O dönemde bazı ünlüler Gezi Parkı'nda beklemiş bazıları da oraya hiç uğramamıştı. İşte ünlüler cephesinde bu süreçte yaşananlar...

2
Gezi Parkı eylemleri nedeniyle bir çok konser iptal olmuş, bazı firmalar 500 bin lira zarara uğradıklarını açıklamıştı.İlk olarak Ajda Pekkan, Tarkan, Demet Akalın, Hadise, Ebru Gündeş, Bengü, ve Emre Aydın gibi sanatçılar şehir dışı konserlerini iptal etmişti.

3
Türkiye'ye gelecek olan dünyaca ünlü DJ Tiesto, son anda 7 Haziran Cuma günü Parkorman'daki konserine çıkmaktan vazgeçmişti.

4
Recep Tayyip Erdoğan, Gezi olaylarının çözümü için Hasan Kaçan, Necati Şaşmaz, Hülya Avşar, Sunay Akın, Yavuz Bingöl, Ceyda Düvenci, Halit Ergenç, Sertap Erener, Mahsun Kırmızıgül, Nebil Özgentürk ve Ali Sunal gibi ünlü isimlerle görüşmüştü.

5
Ünlü oyuncu Memet Ali Alabora, basın toplantısı düzenleyerek, "Mesele sadece Gezi Parkı değil arkadaş. Sen hâlâ anlamadın mı? Hadi gel. Gezi Parkı" şeklinde attığı tweetle tehdit edildiğini ve can güvenliği olmadığı için koruma talep ettiğini açıklamıştı.

6
Gezi Parkı protestosuna destek veren hatta canlı yayına destek tişörtüyle çıkan şarkıcı Kenan Doğulu, Twitter'da takipçilerine sağduyu mesajları vererek uyarmıştı.

7
Taksim Gezi Parkı'nda verileceği açıklanan ve Sezen Aksu, Grup Yorum, Yavuz Bingöl, Kubat, Mor ve Ötesi, Duman, Can Bonomo, Onur Akay ve Sertap Erener gibi ünlü sanatçıların katılacağı konser etkinliği sosyal medyadan gelen tepkiler nedeni ile iptal edilmişti.

8
Konserlerini iptal etmeyen ünlü sanatçı Sibel Can ise Antalya'da sahne almıştı.

9
Gezi Parkı olaylarına destek vermeyen ve sessizliğini koruyan süperstar Ajda Pekkan, bazı hayranları tarafından sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

10
"Bir doğa tutkunu ve İstanbul'u çok seven biri olarak bu insanların, bu masum direnişçilerin yanında yer alıyorum." diyen Sanatçı Tarkan Tevetoğlu'da Taksim Gezi Parkı'nda yaşananları protesto etmişti.

11
Eyleme tencere-tavayla katılan Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay ise, tencereyi 6. kattan düşürünce bir vatandaşı yaralamıştı.

12
İşte Gezi Parkı eylemleri sırasında objektiflere yansıyan ünlü isimler...

13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32

Son Dakika Gezi Eylemi'nde Ünlüler Neler Yapmıştı? - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu Evliliği bir gün sürmüştü! Hande Ataizi, herkesin merak ettiği olayın perde arkasını anlattı Tek nefesle dakikalarca su altında! Akdeniz'in 'deniz kızı' görenleri hayran bırakıyor Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar