Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti - Son Dakika

Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti

18.04.2021 11:54

Oyuncu Yeliz Yeşilmen bir dizi estetik operasyonu geçirdi. 6 saat süren bir ameliyatın ardından gıdısını ve göz kapaklarını aldıran Yeşilmen'in göğüslerindeki bant izleri dikkatlerden kaçmadı. Yeşilmen'in göğüs estetiği de olduğu iddia ediliyor.

1
Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen gıdı ve göz kapağını aldırmak için ameliyat oldu. Yeliz Yeşilmen estetik ameliyat sonrası instagram hesabından açıklama yaptı.
2
Sevenlerine seslenen Yeşilmen şunları söyledi: İyiyim merak etmişsiniz. Göz kapağımı ve gıdımı aldırdım. Asla yüzüme bir şey yapılmadı. Ailecek gıdılıyız kızım Asya'nın bile gıdısı var. Gıdı ve göz kapağı iyim sorun yok."

3
'Hiç gereği yoktu' yazmışsınız ama göz kapağımdan acayip et çıktı. Yorgun gösteriyordu, en son kendi çektiğim klibimde fark ettim gıdımın çıktığını. İnan çok kolay değil, hem para veriyorsunuz hem acı çekiyorsunuz fakat kendinizi ödüllendiriyorsunuz. Kendinizi daha iyi hissedecekseniz böyle ufak dokunuşlar yapabilirsiniz."
4
Ancak oyuncunun göğsündeki bantlar ve giydiği çoraplardan başka estetik operasyonlar da geçirdiği iddia edildi.
5
6

Son Dakika Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement