Gigi, Zayn'ı çabuk unuttu! Yeni sevgilisiyle böyle görüntülendi - Son Dakika

Gigi, Zayn'ı çabuk unuttu! Yeni sevgilisiyle böyle görüntülendi

14.08.2019 14:16

Geçtiğimiz aylarda Zayn Malik'le olan 3 yıllık ilişkisini bitiren ünlü model Gigi Hadid, yeni sevgilisiyle bir gece kulübünden çıkarken görüntülendi.

1
Çiçeği burnunda çift, arkadaşlarıyla bir gece kulübünden çıkarken oldukça keyifli görünüyordu.
2
Tyler Cameron ve Gigi Hadid çifti, dün New York sokaklarında, ilk kez birlikte görüntülendi.
3
4
Gigi ve Zayn çifti, 2019'un Ocak ayında yollarını ayırmışlardı.
5
24 yaşındaki ABD'li model Gigi Hadid ve 26 yaşındaki ünlü şarkıcı Zayn Malik, geçtiğimiz aylarda ani bir kararla, 3 yıllık birlikteliklerini noktalamışlardı.
6
Birkaç haftadır The Bachelorette adlı televizyon programının yıldızı Tyler Cameron'ın evinden çıkarken magazincilere yakalanan Hadid'in yeni bir aşka yelken açtığı söylense de, bu aşka dair bir kanıt yoktu.

7
8
9

Son Dakika Gigi, Zayn'ı çabuk unuttu! Yeni sevgilisiyle böyle görüntülendi - Son Dakika

YORUMLAR (1)
  • Abdurrahman Düşüngen: Kral öldü.Yaşasın kral gibi.Sponsor da öyle.Para kimde ise o öttürüyor. Sonuç bu.! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular