Giuliani'nin Kızı Tutuklandı - Son Dakika

Giuliani'nin Kızı Tutuklandı

05.08.2010 16:24

1
Babası uzun yıllar New York belediye başkanlığı yaptı.Milyon dolarlık bir servete sahip.ABD başkanı olmak için aday adayı oldu.Kızı ise 100 dolarlık kozmetik malzemesi çalarken yakalandı.Eski New York Belediye Başkanı Rudy Giuliani'nin kızı kozmetikçi dükkanında hırsızlık yapınca babasını utandırdı.
2
New York Emniyetinin Sözcüsü Paul Browne, Harvard Üniversitesi öğrencisi 20 yaşındaki Caroline Giuliani'nin, Manhattan'daki kozmetik dükkanı Sephora'dan değeri 100 dolardan fazla tutan 5 adet makyaj malzemesi çaldığını açıkladı.
3
Olayın güvenlik kamerası kayıtlarında görüldüğü, dükkan yöneticilerinin eski belediye başkanının kızını suçlamak istemedikleri, ancak polisin Giuliani'yi çok değerli olmayan bir şey çalma suçundan tutukladığı kaydedildi.

Son Dakika Giuliani'nin Kızı Tutuklandı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden