Son Dakika Haberleri: Gelinlik Fuarına Transparan Gelinlikler Damga Vurdu

Gelinlik Fuarına Transparan Gelinlikler Damga Vurdu

30 gün önce

11.si düzenlenen 'IF Wedding Fashion' fuarına Portekizli modacı Micaela Oliveira'nın tasarladığı transparan gelinlik modelleri damgasını vurdu.

1
Ünlülerin stilisti olarak tanınan Micaela Oliveira'nın 'Once Upon a Time' (Bir Varmış Bir Yokmuş) adını taşıyan 90 parçalık koleksiyonu arasında en dikkat çekeni transparan gelinlik modelleri oldu.
2
Micaela Oliveira'nın Sinderalla masalından esinlenerek tasarladığı koleksiyon modaseverler tarafından tam not aldı.
3
Oliveira'nın defilesinde sahneye çıkan modeller arasında; Portekizli model Francisca Perez ve İspanyol model Montse Suarez ile 2016 Bosna Hersek güzeli Halida Krajisnik da vardı.
4
Transparan gelinlikler koleksiyonun en dikkat çeken parçalarıydı. Giymesi cesaret isteyen transparan gelinlikler göz kamaştırdı.
5
6
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel Yıldızın Yardım Gecesine Giydiği Dekolte Ağızları Açık Bıraktı Prens Harry'nin Parmağından Çıkarmadığı Yüzüğün Sırrı Ortaya Çıktı! Dans, Dövüş, Kostüm Ne Ararsan Burada! Dünyanın En Çılgın Müzik Festivalinden Kareler Ünlü Futbolcunun Sevgilisinden İlginç İtiraf: En Büyük Hobim Soyunmak Bu Eve Girmek Yürek İster! 2 Bin Ölünün Olduğu Mumya Evine Akın Ediyorlar