Son Dakika Haberleri: Gelinlik Fuarına Transparan Gelinlikler Damga Vurdu

Gelinlik Fuarına Transparan Gelinlikler Damga Vurdu

3 ay önce

11.si düzenlenen 'IF Wedding Fashion' fuarına Portekizli modacı Micaela Oliveira'nın tasarladığı transparan gelinlik modelleri damgasını vurdu.

1
Ünlülerin stilisti olarak tanınan Micaela Oliveira'nın 'Once Upon a Time' (Bir Varmış Bir Yokmuş) adını taşıyan 90 parçalık koleksiyonu arasında en dikkat çekeni transparan gelinlik modelleri oldu.
2
Micaela Oliveira'nın Sinderalla masalından esinlenerek tasarladığı koleksiyon modaseverler tarafından tam not aldı.
3
Oliveira'nın defilesinde sahneye çıkan modeller arasında; Portekizli model Francisca Perez ve İspanyol model Montse Suarez ile 2016 Bosna Hersek güzeli Halida Krajisnik da vardı.
4
Transparan gelinlikler koleksiyonun en dikkat çeken parçalarıydı. Giymesi cesaret isteyen transparan gelinlikler göz kamaştırdı.
5
6
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Netflix'in İlk Orjinal Türk Dizisi Muhafız'ın Başrolünde Bakın Kimler Oynuyor Dünyanın En İri Kalçasına Sahip Olmak İçin Ameliyat Olmaya Doymuyor! Milyarder Ailelerin Çocukları 5 gün 5 Gece Süren Düğünle Evlendi! Bedeli: 100 Milyon Dolar Akrabalıklarıyla Şaşırtan Ünlüler İki Ülkenin Sınır Çizgisi Bu Otelin Ortasından Geçiyor! İşte En İlginç Sınır Noktaları!