Gizemli hastalığı kimse çözemedi! Talihsiz kadın tek başına nefes bile alamıyor - Son Dakika

Gizemli hastalığı kimse çözemedi! Talihsiz kadın tek başına nefes bile alamıyor

23.09.2019 09:01

İbiza'da tatil yaptığı esnada gizemli bir hastalığa yakalanan 26 yaşındaki kreş çalışanı Hayley Bray'e, önce felç indi, sonra tek başına nefes dahi alamamaya başladı.

1
İlk günlerde herhangi bir sorun yaşamayan genç kadının, bir süre sonra dizleri ağrımaya başladı. Yavaş yavaş eklemleri his kaybediyordu.
2
İspanya'da bir hastanede götürülüp üç haftalık bir kan temizleme işlemi uygulandı.

3
Tedavisinin kalan kısmına İngiltere'de bir hastanede devam etmesi için Hayley, hava ambulansıyla hastaneye götürüldü.
4
Yöneticisi Hayley'deki bu değişimi fark edip genç kadını hastaneye gönderdi. Uzmanlar, Hayley'in idrar yolu enfeksiyonu kaptığını düşünse de, genç kadının durumu bir anda ağırlaştı.
5
İngiltere'de yaşayan 26 yaşındaki kreş görevlisi Hayley Bray, birkaç aylığına hem tatil yapmak hem de çalışmak için İbiza'da bulunan beş yıldızlı bir otele gitti.

6
İngiltere'de durumu iyiye giden Hayley Bray, şimdilerde tek başına nefes alabiliyor, püre yiyebiliyor fakat mide kasları hala çok zayıf olduğu için nefes borusundan dışarı delik açılarak trakeotomi uygulanıyor.

7
Hayley'i, bir anda bu duruma getiren hastalığın ne olduğu ise hala gizemini koruyor. Doktorlar, konu hakkında araştırmalarını sürdürüyor.

8
9
Hayley, tek başına nefes alamamaya, kollarını dahi oynatmamaya başladı. Talihsiz kadına felç inmişti.
10
11
12

Son Dakika Gizemli hastalığı kimse çözemedi! Talihsiz kadın tek başına nefes bile alamıyor - Son Dakika


YORUMLAR (6)
  • dr ertuğrul uzar: merhaba, ben nöroloji uzmanı prof dr ertuğrul uzar. bu hastalık bahsedildiği gibi gizemli sihirli bir hastalık değildir. ayak sinirlerinden başlayarak solunum ve yutmayı etkileyebilen bir hastalıktır. ismi guillan barre dir. tedavisi kan değişimi veya immünglobulin tedavisidir. her nörolog bu hastalığı bilir. selamlar sevgiler Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı Doğal ısısını koruyan 500 yıllık mağaraya ilgi büyük! Akın akın geliyorlar