Son Dakika Haberleri: Gizemli Samsung Galaxy A3'ün Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

Gizemli Samsung Galaxy A3'ün Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

6 yıl önce

Samsung yakın zamanda A serisi başlatmayı planlıyor.

1


Kaynak :
2

Samsung yakın zamanda A serisi başlatmayı planlıyor. Galaxy A3, rivayetlerde söylenen bir telefondu, Çinli TENAA telefonun olduğunu bir kere daha ispatladı. Samsung'un yeni yakışıklısı tüm görkemiyle TENAA'nın fotoğraflarında gözüküyor.


3

Metal çerçeve Galaxy A serisinin (Galaxy A5 ve A7 de var) ana karakteristik özelliği. Estetik açıdan güzel duruyor. TENAA'da telefonun özellikleri daha önce detaylanmıştı. Cihazda 4.52 inç'lik 540x960 çözünürlüğünde AMOLED ekran, 64 bitlik 1.2 GHz'de çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 140 işlemci, 1 GB RAM var.


4

Galaxy A3'te 8 GB dahili depolama alanı, 8 MP ana kamera ve 5 MP ön kamera var. 130.1x65.5x6.9 mm boyutlarında olan cihaz 112 g ağırlığında. Samsung değiştirdiği tasarım dilinin ilk adımlarını Galaxy Alpha'la atmaya başladı, şimdi ise Note 4 ve Galaxy A serisiyle sürdürüyor. Galaxy S6'nın ise tamamen metal kasayla gelebileceği söyleniyor.
Haber Yayın Tarihi: 30.09.2014 11:11 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Uzmanlardan zehirli tatula uyarısı! Şifalı diyenlere kanmayın, karaciğer yetmezliğine sebep oluyor Usta oyuncu Yıldız Kenter'in gerçek adını duyan şaşıp kalıyor! İşte Yıldız Kenter'in başarılarla bezeli yaşamı Hem sporcu hem taraftar! Güzel model cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arazinin ortasındaki devasa patatesin içinde ne olduğunu gören şaşıp kalıyor! Prens Andrew, kendisine yöneltilen 'cinsel ilişki kölesi' iddialarına yanıt verdi: Tıbben terleyemiyorum!