Gizli kamerayla çekildi! Katil virüsün sıfır noktasındaki hastanede ceset yığınları dehşete düşürdü - Son Dakika

Gizli kamerayla çekildi! Katil virüsün sıfır noktasındaki hastanede ceset yığınları dehşete düşürdü

03.02.2020 16:59

Dünyayı alarma geçiren ve şu ana kadar 362 kişinin ölümüne sebep olan koronavirüsle ilgili dehşet verici haberler gelmeye devam ediyor. Katil virüsün ilk çıktığı yer Wuhan'da bulunan hastanede, ceset yığınlarını gizli kamerayla kaydeden adam, görüntüleri paylaşmasından kısa süre sonra gözaltına alındı.

1
Çin'in Wuhan kentinden dünyaya yayılan ve şu ana kadar 361 kişinin ölümüne sebep olan koronavirüs gün geçtikçe etkisini artıyor. Karantina altına alınmış bölgelerden dehşete düşüren kareler gelmeye devam ederken, gelen son dakika haberine göre Çinli yetkililer, Wuhan'daki bir hastanenin içerisinden ve hastanenin önündeki minibüsten görüntüler çekip paylaşan bir adamı tutukladı.
2
Hastalığın sıfır noktası olan Wuhan'da bulunan hastanede, ceset yığınlarını gizli kamerayla kaydeden adam, görüntüleri paylşmasından kısa süre sonra gözaltına alındı.

3
Adam, hastanenin önünde park etmiş olan minibüste bulunan ceset torbalarını saydı. Adam toplamda sekiz ceset saydı.

4
Kamyonetteki cansız bedenleri saydıktan sonra tekrar hastaneye yönelen adam, içeri girerken, "Çok fazla ölü var. Cesetleri buraya taşıyorlar" diye konuştu.

5
Koruyucu giysiler giymiş olan doktorların hastalarla ilgilendiği anlar da kameralara yansıdı.
6
Öte yandan Çin'de koronavirüs salgını etkisini gün geçtikçe artırırken, hastalığın yayılmasından korkan vatandaşların evcil hayvanlarını pencereden atarak öldürdüğü iddia edildi.

7
Karantina altına alınmış bölgelerden dünyayı şoke eden fotoğraflar gelmeye devam ederken, sosyal medyada paylaşılan bu görüntüler de yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.
8
Virüsün hayvanlardan geçtiğine inananan vatandaşların salgının yayılmasını engellemek için evcil hayvanlarını pencerelerden atarak öldürdüğü iddia edildi. Çin'de çekildiği öne sürülen fotoğraflar ise iddianın doğruluğunu destekler nitelikte.

9
2002-2003 yıllarında yaşanan SARS salgınında Çin'de toplam 349 kişi ölmüştü. SARS dünya genelinde ise 800'ün üzerinde kişinin ölümüne neden olmuştu.

10
Çin genelinde virüs tanısı koyulan kişi sayısının da 17 bin 200 kişiye ulaştığı duyuruldu.
11
KARANTİNA 50 MİLYON İNSANI ETKİLİYOR
KARANTİNA 50 MİLYON İNSANI ETKİLİYOR
Öte yandan merkezi hükümet, virüsle mücadele kapsamında 800 kilometre doğudaki Wenzhou şehrinde de yollar barikatlarla kapatıldı. İnsanlara evlerinden çıkmamaları çağrısı yapıldı.

12
Çin genelinde 50 milyon insanın, karantina önlemleri kapsamında kısıtlı bir yaşam içinde tutulduğu değerlendiriliyor.
13
Hong Kong üniversitesinden uzmanlara göre ise vaka sayısı resmi açıklamaların çok üzerinde olabilir.

14
15

Son Dakika Gizli kamerayla çekildi! Katil virüsün sıfır noktasındaki hastanede ceset yığınları dehşete düşürdü - Son Dakika


YORUMLAR (18)
  • kocamış adam: çinli kardeşlerimiz yanlız değilsiniz en kısa zamanda sizleride ülkemize alacağız diğer yabancı uyruklu kardeşlerimizi aldığımız gibi Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı