Gizli kamerayla çekildi! Katil virüsün sıfır noktasındaki hastanede ceset yığınları dehşete düşürdü - Son Dakika

Gizli kamerayla çekildi! Katil virüsün sıfır noktasındaki hastanede ceset yığınları dehşete düşürdü

16 gün önce

Dünyayı alarma geçiren ve şu ana kadar 362 kişinin ölümüne sebep olan koronavirüsle ilgili dehşet verici haberler gelmeye devam ediyor. Katil virüsün ilk çıktığı yer Wuhan'da bulunan hastanede, ceset yığınlarını gizli kamerayla kaydeden adam, görüntüleri paylaşmasından kısa süre sonra gözaltına alındı.

1
Çin'in Wuhan kentinden dünyaya yayılan ve şu ana kadar 361 kişinin ölümüne sebep olan koronavirüs gün geçtikçe etkisini artıyor. Karantina altına alınmış bölgelerden dehşete düşüren kareler gelmeye devam ederken, gelen son dakika haberine göre Çinli yetkililer, Wuhan'daki bir hastanenin içerisinden ve hastanenin önündeki minibüsten görüntüler çekip paylaşan bir adamı tutukladı.
2
Hastalığın sıfır noktası olan Wuhan'da bulunan hastanede, ceset yığınlarını gizli kamerayla kaydeden adam, görüntüleri paylşmasından kısa süre sonra gözaltına alındı.

3
Adam, hastanenin önünde park etmiş olan minibüste bulunan ceset torbalarını saydı. Adam toplamda sekiz ceset saydı.


4
Kamyonetteki cansız bedenleri saydıktan sonra tekrar hastaneye yönelen adam, içeri girerken, "Çok fazla ölü var. Cesetleri buraya taşıyorlar" diye konuştu.

5
Koruyucu giysiler giymiş olan doktorların hastalarla ilgilendiği anlar da kameralara yansıdı.
6
Öte yandan Çin'de koronavirüs salgını etkisini gün geçtikçe artırırken, hastalığın yayılmasından korkan vatandaşların evcil hayvanlarını pencereden atarak öldürdüğü iddia edildi.

7
Karantina altına alınmış bölgelerden dünyayı şoke eden fotoğraflar gelmeye devam ederken, sosyal medyada paylaşılan bu görüntüler de yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.
8
Virüsün hayvanlardan geçtiğine inananan vatandaşların salgının yayılmasını engellemek için evcil hayvanlarını pencerelerden atarak öldürdüğü iddia edildi. Çin'de çekildiği öne sürülen fotoğraflar ise iddianın doğruluğunu destekler nitelikte.

9
2002-2003 yıllarında yaşanan SARS salgınında Çin'de toplam 349 kişi ölmüştü. SARS dünya genelinde ise 800'ün üzerinde kişinin ölümüne neden olmuştu.

10
Çin genelinde virüs tanısı koyulan kişi sayısının da 17 bin 200 kişiye ulaştığı duyuruldu.
11
KARANTİNA 50 MİLYON İNSANI ETKİLİYOR
KARANTİNA 50 MİLYON İNSANI ETKİLİYOR
Öte yandan merkezi hükümet, virüsle mücadele kapsamında 800 kilometre doğudaki Wenzhou şehrinde de yollar barikatlarla kapatıldı. İnsanlara evlerinden çıkmamaları çağrısı yapıldı.

12
Çin genelinde 50 milyon insanın, karantina önlemleri kapsamında kısıtlı bir yaşam içinde tutulduğu değerlendiriliyor.
13
Hong Kong üniversitesinden uzmanlara göre ise vaka sayısı resmi açıklamaların çok üzerinde olabilir.

14
15

Haber Yayın Tarihi: 03.02.2020 04:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti Sapkın ev sahibi, pazarlık yapmak isteyen kiracıya göğüslerini göstermesini teklif etti! 73 yaşındaki Sylvester Stallone perişan halde! Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı