Kış Aylarında İçildiğinde Göbek Eritiyor! İşte Mucizevi Lahana Çayı - Son Dakika

Kış Aylarında İçildiğinde Göbek Eritiyor! İşte Mucizevi Lahana Çayı

19.11.2018 19:37

Dr. Fevzi Özgönül, bağırsakta oluşan sorunlar ve ayrıca incelmek için lahana çayının tüketilmesini öneriyor. İşte, göbek eriten lahana çayı tarifi..

1
Bölgesel Olarak Zayıflatıyor
Bölgesel Olarak Zayıflatıyor
Lahana çayı, vücudun bağırsak florasını düzenler ve vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Düzenli tüketildiğinde probiyotik bakterilerin yerleşmesini sağlar. Böylelikle vücudun tatlı ihtiyacı da azalmış olur. Bölgesel olarak incelmek isteyenlerin başvuracağı bir yöntemdir
2
Vitamin Deposu
Vitamin Deposu
Lahana suyunda bulunan B, C, E vitamini ve içeriğinde bulunan potasyum sayesinde idrar söktürür, kanı temizler ve aknelerden kurtarır. Kışın şifalı sebzesi olan lahana, çay şeklinde tüketildiğinde ise göbek eritici etki gösteriyor.

3
Lahana çayı nasıl hazırlanır?
Lahana çayı nasıl hazırlanır?
Lahana çayı hazırlarken kullanacağınız malzemeler şunlar:

Bir kase lahana,

Bir adet orta boy soğan,

Bir adet orta boy kereviz,

Üç diş sarımsak,

İki dilim taze zencefil,

Bir buçuk litre kaymamış klorsuz su,

4
Lahanayı ince ince doğrayın, soğanı dilimleyin ve sarımsağı ezin. Kerevizi de küp küp doğradıktan sonra 1,5 litre suda 30 dakika kaynatın.
5
Hazırladığınız kürü yürüyüş yaptıktan sonra bir bardak tüketin. Lahana çayını 21 günlük sürede kullanabilirsiniz. Bu süreçte yediklerinize dikkat etmeniz gerekecek. Hamur işlerinden ve kızartmalardan uzak durmalısınız. Üstelik bu çayı yürüyüşle birlikte desteklerseniz çok daha hızlı bir şekilde kilo vermeniz ve bölgesel incelmeniz mümkün.

Son Dakika Kış Aylarında İçildiğinde Göbek Eritiyor! İşte Mucizevi Lahana Çayı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı