Son Dakika Haberleri: Göğsündeki Dövmeyi Sildirmek İstedi, Derisi Paramparça Oldu!

Göğsündeki Dövmeyi Sildirmek İstedi, Derisi Paramparça Oldu!

11 ay önce

Tayland'da yaşayan 21 yaşındaki Pasuda Reaw, işyerinde daha profesyonel görünmek için göğsüne yaptırmış olduğu gül dövmesini sildirmeye karar verdi. Lazerle sildirme yönteminin pahalı olduğunu düşünen Reaw, daha ucuz bir yöntem olan Rejuvi'yi denemek istedi. Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre 21 yaşındaki genç kızın göğsünde bu yöntem nedeniyle korkunç bir yara izi kaldı.

1
Pasuda Reaw, neredeyse işkenceye dönen dövme sildirme işlemini ve sonrasının fotoğraflarını sosyal medya hesabından da paylaştı.
2
3
Hem de geride bıraktığı yara izi korkunç. Lazer pahalı olduğu için tercih etmedim, keşke etseymişim" diye konuştu.
4
5
Reaw, "Rejuvi ilk başta dövmeyi kaldırmak için iyi bir yol gibi gözüküyordu. Bu tedaviyi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hem çok acılı ve uzun süren bir işlem...
6
7
10 gün sonra cildinin yavaş yavaş soyulduğunu söyleyen Pasuda Reaw, yaraların 2 Mart tarihine kadar iyileşmeye başladığını ifade etti.
8
9
7 Mart tarihinde dövmesinin tamamen çıktığını söyleyen Reaw, göğsünde kocaman pembe bir yara izi kaldığını söyledi.
10
11
12
Pasuda Reaw, fotoğrafları sosyal medyada özellikle paylaştığını, insanların çektiği acıları ve ortaya çıkan yara izini görmesini istediğini söyledi.
13
Reaw, sildirme işlemini yaptıktan sonra korkunç ağrılar ve acılar çektiğini bu nedenle de bir süre uyuyamadığını söyledi.
14Diğer Galeriler

25 Yıldır Merak Konusuydu, İçeri Girenler Hayrete Düştü Meşhur Genelev Sokağı 'Red Light'ın Eski Fotoğrafları Ortaya Çıktı! Ünlü İsimlerin Daha Önce Görmediğiniz Çocukluk Fotoğrafları Yakışıklılığıyla Genç Kızları Mest Eden Oyuncunun Son Hali Hayranlarını Üzdü