Göğsündeki Dövmeyi Sildirmek İstedi, Şimdi Perişan Halde - Son Dakika

Göğsündeki Dövmeyi Sildirmek İstedi, Şimdi Perişan Halde

Tayland'da yaşayan 21 yaşındaki Pasuda Reaw, işyerinde daha profesyonel görünmek için göğsüne yaptırmış olduğu gül dövmesini sildirmeye karar verdi. Lazerle sildirme yönteminin pahalı olduğunu düşünen Reaw, daha ucuz bir yöntem olan Rejuvi'yi denemek istedi. Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre 21 yaşındaki genç kızın göğsünde bu yöntem nedeniyle korkunç bir yara izi kaldı.

1
Pasuda Reaw, neredeyse işkenceye dönen dövme sildirme işlemini ve sonrasının fotoğraflarını sosyal medya hesabından da paylaştı.

2
Reaw, sildirme işlemini yaptıktan sonra korkunç ağrılar ve acılar çektiğini bu nedenle de bir süre uyuyamadığını söyledi.

3
10 gün sonra cildinin yavaş yavaş soyulduğunu söyleyen Pasuda Reaw, yaraların 2 Mart tarihine kadar iyileşmeye başladığını ifade etti.

4
7 Mart tarihinde dövmesinin tamamen çıktığını söyleyen Reaw, göğsünde kocaman pembe bir yara izi kaldığını söyledi.

5
Reaw, "Rejuvi ilk başta dövmeyi kaldırmak için iyi bir yol gibi gözüküyordu. Bu tedaviyi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hem çok acılı ve uzun süren bir işlem...

6
Hem de geride bıraktığı yara izi korkunç. Lazer pahalı olduğu için tercih etmedim, keşke etseymişim" diye konuştu.

7
Pasuda Reaw, fotoğrafları sosyal medyada özellikle paylaştığını, insanların çektiği acıları ve ortaya çıkan yara izini görmesini istediğini söyledi.

8
9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 17.05.2017 08:36

Son Dakika Göğsündeki Dövmeyi Sildirmek İstedi, Şimdi Perişan Halde - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tüm dünyayı ilgilendiren keşif! Suudi Arabistan'da 120 bin yıllık ayak izi bulundu Fazla parmakları olduğu için sokağa atılan kedi internette fenomen oldu +18 uygulamaya üye olan rugby oyuncusunun katılma sebebi oldukça ilginç: Her şey spor yapmak için Kızının fotoğrafını çeken anne, iki saniye sonra çığlıklarına hakim olamadı Suya girdikleri an insanların cinsel organına saldırıyor! İlginç yaratığı görenlerin kanı çekiliyor