Göğüs dekolteli pozunu paylaşıp sevgilisinin kıskanç olduğunu ima etti - Son Dakika

Göğüs dekolteli pozunu paylaşıp sevgilisinin kıskanç olduğunu ima etti

28.03.2021 08:38

Son dönemde işinden çok özel hayatıyla gündeme gelen Merve Boluğur, yeni bir aşka yelken açtı. İşletmeci Meriç Kırdan'la paylaşım yapan ünlü oyuncu, magazin gündemine bomba gibi düştü. Boluğur, göğüs dekoltesi olan kareye, "Sokağa bu kadar seksi çıkmazsın" notunu düşerek, işletmecinin kıskançlık yaptığı imasında bulundu.

1
Murat Dalkılıç'la iki yıllık evliliğini 2017'de sonlandıran Merve Boluğur o günden bu yana hiçbir projede yer almadı. Ancak güzel oyuncu sosyal medyada oldukça aktif.
2
Şimdilerde şarkıcılığa soyunan 33 yaşındaki güzel, geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle fotoğrafını Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşmıştı.
3
Birlikteliğini ilan etmesine rağmen erkek arkadaşının yüzünü saklayan Merve Boluğur, paylaşımında yer verdiği ateş emojisiyle de dikkat çekmişti.

4
Kafe işleten Meriç Kırdan'ın, uzun süredir beraber olduğu sevgilisini, Boluğur ile aldattığı iddia edildi.

5
Sanat yönetmeni Burak Dayı ile sürpriz ilişkisini altı ay önce bitiren ünlü oyuncu, iki haftadır birlikte olduğu Meriç Kırdan'la yeni bir fotoğrafını yayınladı.
6
Merve Boluğur, göğüs dekoltesi olan kareye, "Sokağa bu kadar seksi çıkmazsın" notunu düşerek, işletmeci sevgilisinin kıskançlık yaptığı imasında bulundu.
7
Yeniden özel hayatıyla adından söz ettirmeye başlayan Merve Boluğur'un paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Göğüs dekolteli pozunu paylaşıp sevgilisinin kıskanç olduğunu ima etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi