Göğüs Dekoltesine Hava Müdahalesi - Son Dakika

Göğüs Dekoltesine Hava Müdahalesi

14.07.2009 12:18

1
Yeni albümü “Zirve 2010” için çektirdiği fotoğraflar, Demet Akalın ile THY reklam sorumlularını karşı karşıya getirdi. Akalın'ın yüz üstü uzanmış pasta yerken çekilen fotoğrafı havaalanı için fazla dekolte bulununca kısa süreli kriz yaşandı.
2
Türk Hava Yolları'nın reklam bölümü yetkilileri “Göğüs dekoltesi fazla. Billboard için üç aylık anlaşma yapılacak, o sırada Ramazan ayı da gelmiş oluyor. Bunu biraz kapatabilir misiniz” deyince ünlü şarkıcı harekete geçti. Fotoğraftaki derin göğüs dekoltesi photoshop tekniğiyle kapatıldı, yenilenen fotoğraf kısa süre içinde yetkililere teslim edildi.
3
Akalın, konuyla ilgili “Evet, THY'nin bize ‘Biraz kapatabilir misiniz' ricasında bulunduğu doğru... Biz de fotoğraftaki dekolteyi photoshop tekniğiyle kapatarak yeniden kendilerine gönderdik. Billboard bu şekilde basıldı” dedi.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Bodrum'da sahneye çıkan Demet Akalın, ertesi gün soluğu Türkbükü'nde aldı.

Divan Oteli'nin iskelesinde erkek kardeşi ve arkadaş grubuyla güneşlenen Akalın, gün boyunca üç bikini değiştirerek adeta şov yaptı.

19
20
Demet Akalın'la boy göstermeye başlayan ve yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Önder Bekensir'den şaşırtan açıklama...

21
Önceki gün İstinye Park'taki Hillside'da spor yaptıktan sonra görüntülenen Bekensir, gazetecilerin 'Demet Akalın ile flört mü ediyorsunuz?' sorusuna, 'Hayır. Aramızda cinsel anlamda bir şey yok' cevabını verdi. Kısa bir süre önce uzatmalı aşkı manken Irmak Atuk ile evliliğin eşiğinden dönen Bekensir 'Artık evlenip çoluk çocuk sahibi olmak istiyorum' diye konuştu. Demet Akalın'ın, Bekensir'in bu açıklamasına ne cevap vereceği merak konusu oldu.

22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40

Son Dakika Göğüs Dekoltesine Hava Müdahalesi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları
Advertisement