Göğüs silikonları patladığı söylenen Serenay Sarıkaya estetik merkezinden çıkarken görüntülendi - Son Dakika

Göğüs silikonları patladığı söylenen Serenay Sarıkaya estetik merkezinden çıkarken görüntülendi

18.10.2020 14:35

Geçtiğimiz günlerde göğüslerindeki silikonların patladığı iddia edilen Serenay Sarıkaya önceki gün ilk defa Nişantaşı'nda bir estetik merkezinden çıkarken görüntülendi. Sarıkaya, muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı.

1
Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla çok konuşulan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya bu defa bambaşka bir konu ile magazin gündemini meşgul ediyor.

2
Sarıkaya'nın geçtiğimiz günlerde göğüslerine estetik yaptırmak için özel bir hastaneye adını ve soyadını değiştirerek kayıt olduğu iddia edilmişti.

3
Serenay Sarıkaya'nın hastaneye giriş için adını Seren Kaya yaptığı söylentileri dilden dile yayılmıştı. Fakat Sarıkaya'nın menajeri isim iddiasını yalanlamıştı. Bunun üzerine hastane yönetimi açıklama yapmıştı.

4
Özel hastanenin Başhekimi, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın 7 Ekim Çarşamba günü hastanede geçirdiği operasyonla ilgili medyada yer alan iddiaların asılsız olduğunu belirterek "Hastanemizi zan altında bırakacak şekilde, basında 'sahte isimle hastaneye yatışı yapıldı' şeklinde haberler yayınlanmıştır."
5
"Bu iddialar asılsızdır ve doğru değildir. Hastamız Serenay Sarıkaya, 7.10.2020 - 08.10.2020 tarihleri arasında kendi ismiyle hastanemizden hizmet almış ve taburcu olmuştur" dedi.

6
Tüm bu iddiaların ardında başarılı oyuncu geçtiğimiz gün Nişantaşı'ndaki estetik merkezinden çıktıktan sonra apar topar hızlıca aracına binerken görüntülendi.
7
Basın mensupları oyuncuya "Estetik için mi geldiniz?" sorusuna Sarıkaya, "Acelem var, lütfen daha sonra sizinle konuşalım" cevabını vererek oradan hızlıca ayrıldı.

8
Öte yandan Serenay Sarıkaya, u¨c¸ yıl o¨nce memesinde tespit edilen kitle nedeniyle bıc¸ak altına yatmıs¸tı.

9
10
11
12

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika Göğüs silikonları patladığı söylenen Serenay Sarıkaya estetik merkezinden çıkarken görüntülendi - Son Dakika


Advertisement