Göğüs silikonları patladığı söylenen Serenay Sarıkaya estetik merkezinden çıkarken görüntülendi - Son Dakika

Göğüs silikonları patladığı söylenen Serenay Sarıkaya estetik merkezinden çıkarken görüntülendi

18.10.2020 14:35

Geçtiğimiz günlerde göğüslerindeki silikonların patladığı iddia edilen Serenay Sarıkaya önceki gün ilk defa Nişantaşı'nda bir estetik merkezinden çıkarken görüntülendi. Sarıkaya, muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı.

1
Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla çok konuşulan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya bu defa bambaşka bir konu ile magazin gündemini meşgul ediyor.

2
Sarıkaya'nın geçtiğimiz günlerde göğüslerine estetik yaptırmak için özel bir hastaneye adını ve soyadını değiştirerek kayıt olduğu iddia edilmişti.

3
Serenay Sarıkaya'nın hastaneye giriş için adını Seren Kaya yaptığı söylentileri dilden dile yayılmıştı. Fakat Sarıkaya'nın menajeri isim iddiasını yalanlamıştı. Bunun üzerine hastane yönetimi açıklama yapmıştı.

4
Özel hastanenin Başhekimi, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın 7 Ekim Çarşamba günü hastanede geçirdiği operasyonla ilgili medyada yer alan iddiaların asılsız olduğunu belirterek "Hastanemizi zan altında bırakacak şekilde, basında 'sahte isimle hastaneye yatışı yapıldı' şeklinde haberler yayınlanmıştır."
5
"Bu iddialar asılsızdır ve doğru değildir. Hastamız Serenay Sarıkaya, 7.10.2020 - 08.10.2020 tarihleri arasında kendi ismiyle hastanemizden hizmet almış ve taburcu olmuştur" dedi.

6
Tüm bu iddiaların ardında başarılı oyuncu geçtiğimiz gün Nişantaşı'ndaki estetik merkezinden çıktıktan sonra apar topar hızlıca aracına binerken görüntülendi.
7
Basın mensupları oyuncuya "Estetik için mi geldiniz?" sorusuna Sarıkaya, "Acelem var, lütfen daha sonra sizinle konuşalım" cevabını vererek oradan hızlıca ayrıldı.

8
Öte yandan Serenay Sarıkaya, u¨c¸ yıl o¨nce memesinde tespit edilen kitle nedeniyle bıc¸ak altına yatmıs¸tı.

9
10
11
12

Son Dakika Göğüs silikonları patladığı söylenen Serenay Sarıkaya estetik merkezinden çıkarken görüntülendi - Son Dakika

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı