Göğüs silikonu ters dönüp patlayan modelden genç kızlara uyarı: 25'ten önce sakın yaptırmayın! - Son Dakika

Göğüs silikonu ters dönüp patlayan modelden genç kızlara uyarı: 25'ten önce sakın yaptırmayın!

22.01.2020 10:51

29 yaşındaki 2 çocuk annesi İngiliz televizyon yıldızı Amy Childs, estetik bağımlısı olup sağlığını tehlikeye attığı için çok pişman olduğunu, 25 yaşından önce estetik yaptırmanın kesinlikle yasaklanması gerektiğini söyledi.

1
Dış görünüşlerini takıntı haline getiren gençlerde estetik çılgınlığı yaşanırken 29 yaşındaki iki çocuk annesi ingiliz televizyon yıldızı Amy Childs, genç kızlara uyarıda bulundu.

2
Henüz 18 yaşındayken yaptığı dudak dolgusundan sonra estetik bağımlısı olduğunu, yaptırdığı göğüs silikonun 4 hafta sonra ters dönüp patladığını söyleyen Amy, şimdi bin pişman...
3
Acılar içinde kıvrandı!
Acılar içinde kıvrandı!
Amy, "Silikonum çıkartılırken bir hafta hastanedeydim. Çok acı çekiyordum ve sürekli 'Ne yaptım anne? Ne yaptım?' Kendimi bu konuma nasıl getirdim" diye dövünüp durdum.
4
Eski haline bakıp ah çekiyor!
Eski haline bakıp ah çekiyor!
Amy'nin yatak odası şimdi estetik yaptırmadan önce çekilen fotoğraflarıyla dolu.
5
Amy, fotoğraflara bakarak "Kendi kendine neden bu yaptın. Zaten yeterince güzelsin" diyip estetik yaptırdığı için çok pişman ve kendine kızgın olduğunu söyledi.

6
Göğüs silikonu uğruna ölümden döndü
Göğüs silikonu uğruna ölümden döndü
Estetik yaptırmadan önce çok daha güzel olduğunu söyleyen Amy, estetik ameliyatları yüüznen çok acı çektiği, hata güğüs silikonu patlayınca tedavi hastanede doktorun kendisine ameliyat masasından kalkmama ihtimalinin olduğunu bile söyledi.
7
Amy, diğer genç kızların da kendisi gibi aynı pişmanlığı yaşamaması için uyardı. Kendinize bu kötülüğü yapmayın!
8
Güzel yıldız yetkililerin harekete geçmesini istedi ve yeni bir kanun çıkarılıp estetik yaptırma yaşının en az 25 olması gerektiğini söyledi. "25 yaşın altındaki genç kızların estetik yaptırması yasaklanmalı!" dedi.
9
İşte Amy Childs'ın Instagram pozları...
İşte Amy Childsın Instagram pozları...
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Göğüs silikonu ters dönüp patlayan modelden genç kızlara uyarı: 25'ten önce sakın yaptırmayın! - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti