Göğüsleri sayesinde aylık 90 bin lira kazanıyor! En büyük derdi araba sürememek - Son Dakika

Göğüsleri sayesinde aylık 90 bin lira kazanıyor! En büyük derdi araba sürememek

19.09.2020 10:02

Güneybatı Londra'da yaşayan 25 yaşındaki Leia Parker, Birleşik Krallık'taki en büyük göğüslere sahip olmaktan dolayı gurur duyduğunu söyledi. Modellikten aylık 12 bin dolar (yaklaşık 90.5 bin TL) kazanan Parker'a göre göğüsleri, bu durum paraya döküldüğünden beri hayatının en önemli noktasında yer alıyor. Halinden şikayetçi olmayan genç modelin tek sorunu ise büyük göğüslerinin araba kullanmasına engel olması.

1
Güneybatı Londra'da yaşayan 25 yaşındaki Leia Parker, Birleşik Krallık'taki en büyük göğüslere sahip model olarak tanınıyor. Modellikten aylık 12 bin dolar (yaklaşık 90.5 bin TL) kazanan Parker eleştiri almasına rağmen hayatından oldukça memnun.
2
Parker, ayrıca göğüslerinin onun kimliğini yansıttığını da dile getiriyor.
3
Tüm bunlara rağmen Parker, göğüslerini sevse de her gün kimsenin hayal bile edemeyeceği sorunlarla karşı karşıya kalıyor.
4
Örneğin araba süremiyor, koşamıyor ya da hamile yastığıyla uyuyamıyor. Bazı erkeklerden de olumsuz yorumlar alırken kimi insanlar annesinin ondan utanması gerektiğini söylüyor.
5
Ancak bu konuma gelmek için 5 kez ameliyat olan Leia, istediği göğüslere sahip olmak adına 14 bin dolar harcadığı için pişman değil. Yeni görünüşünü seviyor.
6
Leia'nın her zaman doğal olarak büyük göğüsleri vardı, ancak büyürken görünüşü hakkında bilinçlendi ve düşük özgüveninden muzdaripti.
7
8
9

Son Dakika Göğüsleri sayesinde aylık 90 bin lira kazanıyor! En büyük derdi araba sürememek - Son Dakika

YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı