Göğüsleriyle Resim Çiziyor - Son Dakika

Göğüsleriyle Resim Çiziyor

04.08.2010 09:58

1
Kira Ayn Varszegi resimlerini ilginç bir yöntemle yapıyor. Fırça yerine büyük göğüslerini kullanıyor
2
Kira Ayn Varszegi, büyük göğüslerini boyayla kaplıyor ve tuval üzerinde göğüslerini fırça gibi kullanarak eserlerini yarıtıyor.
3
34 yaşındaki sanatçı, tablolarındaki farklı renkleri ve açıları göğüsleriyle elde ediyor.
4
Tablolarını internet üzerinden satan Kira, satışlardan memnun. Bazı tabloları 900 dolardan fazla fiyata alıcı bulmuş.
5
Connecticut eyaletinde yaşayan Kira, ilk eserini 2001'de oluşturmuş ve online dükkanı Turtle Kiss Designs'tan yüzlerce tablo satmış.
6
Kira, "Farklı araçlarla çalışmayı, tuvali boyamanın farklı yollarını bulmayı seviyorum. Amacım sanatımla duyguları harekete geçirmek, yaşam alanlarını daha güzel hale getirmek, tartışma yaratmak ve en önemlisi insanları gülümsetmek. Bence benim sanatım gülümsemeden daha fazlasını yapıyor.
7
Benim tablolarım kendi duvarıma atmak isteyeceğim sanatı temsil ediyorlar. Diğer sanatçıların ne yaptıkları veya galerilerin ne istediklerini umursamıyorum, Benim tarzım benzersiz. Bir eser yaratmak için göğüslerini kullanan ilk ressamım" diyor.
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Göğüsleriyle Resim Çiziyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı