Gökyüzünde evlilik teklifi jestinin altında kalmadı! Diletta Leotta, Can Yaman'a at hediye etti - Son Dakika

Gökyüzünde evlilik teklifi jestinin altında kalmadı! Diletta Leotta, Can Yaman'a at hediye etti

19.02.2021 11:24

Aşklarıyla 2021'e damga vuran Diletta Leotta ve Can Yaman çifti birbirlerine yaptıkları romantik jestlerle gündemde kalmaya devam ediyor. Can'ın gökyüzünde açtırdığı pankartla yaptığı evlilik teklifi sonrası, güzel sunucu da sevgilisine at hediye etti.

1
2
Reklam filmi ve dizi çekimleri için İtalya'ya giden Can Yaman ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşamaya başlamıştı. Evlilik hazırlığı yaptıkları konuşulan ikiliden Leotta, sevgilisi Yaman'a şaşıracağı bir hediye aldı.

3
İtalyan spiker ve sunucu Diletta Leotta ile aşk yaşayan Can Yaman, evlilik yolunda da ilk adımını atarak sevgilisine evlilik teklifi etti. Yaman, bir uçağın arkasına taktırdığı "Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can..." yazılı İtalyanca sözleri Roma semalarında uçurttu.
4
Bu yıldırım evlilik teklifinin ardından Diletta Leotta, bir sürpriz yaparak Can Yaman'a at hediye etti.

5
Aldığı hediye karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen oyuncu o anları sosyal medya sayfasından paylaşarak "Şimdiye kadar aldığım en güzel hediye..." ifadelerini kullandı.
6
Tüm bu gelişmelerin yanı sıra Diletta'nın eski sevgilisiyle olan fotoğrafını hala silmemesi, Can Yaman ile yaşadığı aşkın reklam olduğu söylentilerinina artmasına neden oldu.
7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Gökyüzünde evlilik teklifi jestinin altında kalmadı! Diletta Leotta, Can Yaman'a at hediye etti - Son Dakika


Advertisement