Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor - Son Dakika

Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor

19.04.2021 12:35

TRT 1 ekranalrının reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı hem konusuyla hem de alkış toplayan oyuncu kadrosu ile dillerde. Dizide başrol oynayan oyuncu Gülsim Ali İlhan ise güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

1
Dizi, bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesini konu alıyor.
2
Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan "Bozkırın kalemi" Mustafa Çiftçi'nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılıyor.
3
Buram buram Anadolu kokan ve görsel bir şölen sunan dizi Gönüldağı'nın başrollerinde Berk Atan (Taner) ve Gülsüm Ali İlhan (Dilek) yer alıyor. Ayrıca genç yeteneklerin yanı sıra kadroda Yavuz Sepetçi, Ege Aydan, Ecem Özkaya gibi isimler de var.
4
Dizi ile birlikte yıldızı parlayan ve adından söz ettiren bir isim var; Gülsim Ali İlhan... Gönüldağı sayesinde hayran kitlesini ikiye katlayan ve duru güzelliği ile seyirciyi ekran başına kilitleyen dizinin Dilek'i meğer güzelliği de tescilliymiş.

5
Bulgaristan göçmeni olan 27 yaşındaki Gülsim Ali İlhan çocukken izlediği Türk filmleri sayesinde Türkçe'yi öğrenmiş ve oyuncu olmaya karar vermiş. Daha önce Yüzleşme dizisinde rol alan ve fakat dizi yayından kalktığı için hevesi kursağında kalan güzel oyuncu Gönüldağı ile yeniden sevenleriyle buluşmanın mutluluğu içinde.
6
Herkes Gülsim Ali'yi oyuncu sanıyor ancak başarılı isim hakkında ortaya çıkan bir gerçek duyanları şaşırttı. Meğer her hafta güzelliği ile ekranları şenlendiren dizinin Dilek'i tescilli bir modelmiş.
7
2009 yılında 'Super Model Ford Models Bulgaria' adlı güzellik yarışmasında birinci olmuş. Aynı yıl Brezilya'da düzenlenen 'Ford Models Of The World' güzellik yarışmasında Bulgarstan'ı temsil etmiş ve modellik yapmış.

8
Instagram'da hatırı sayılır bir kütlesi bulunun güzel oyuncu paylaşımlarıyla da bizlere görsel şölen sunuyor.
9
Takipçilerinin beğeni yağdırdığı İlhan'ın bir diğer dikkat çeken tarafı ise bikinili pozlarına ve dekolteli paylaşıma olabildiğince uzak durması.
10
İşte güzeller güzeli oyuncunun sosyal medyasından sizleri bir kez daha hayran bırakacak pozları...
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (29)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement