Google Drive Yeni Özelliklere Kavuştu - Son Dakika

Google Drive Yeni Özelliklere Kavuştu

7 yıl önce

1
Google'ın popüler servisi Google Drive, yeni güncelleme ile birlikte artık daha hızlı, daha güçlü ve çevrimdışı olarak çalışabiliyor.


Kaynak :

2
Google Drive, artık milyonlarca hücreden oluşan tabloları ve karmaşık, büyük boyutlu tabloları rahatlıkla kaldırabiliyor.
3
Kullanıcıların görüşleri ve isteklerine göre düzenlenen yeni özellikler arasında "Filtre Görünümü" de yer alıyor. Bu özellik, geçici olarak görünümden çıkarmak istediğiniz verileri gizlemenizi sağlayarak, verileri görüntülemenizi ve analiz etmenizi kolaylaştırır.
4
Bunların dışında, Hücreleri birleştirme ve metni kaydırma, koşullu biçimlendirme kurallarını uygulama ve çevrimdışı olarak Google Drive'da çalışma gibi özellikler geldi.

Haber Yayın Tarihi: 13.12.2013 01:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dikkat günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bu nesneler ölümcül koronavirüse yol açabilir! İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı!