Google Haritalar'da köprüye giden kestirme yolu ararken aldatıldığını öğrendi - Son Dakika

Google Haritalar'da köprüye giden kestirme yolu ararken aldatıldığını öğrendi

Peru'nun başkenti Lima'da bir kişi, köprüye giden kestirme yolu Google Haritalar'da ararken eşinin kendisini aldattığını belgeleyen sokak görüntüleriyle karşılaştı. Aldatan eşin Google Haritalar'a yakalanan fotoğrafları ve hikayesi Facebook'ta paylaşım rekorları kırdı.

1
Teknolojinin gelişmesiyle günümüzde artık hiçbir şey gizli kalmıyor.Tıpkı Peru'da eşini aldatan kadının Google Haritalar'da kocasına yakalanması gibi.
2
Peru'nun başkenti Lima'da bir kişi, köprüye ulaşabilmek için en iyi yolu Googla Haritalar'da aramaya koyuldu. Doğru yolu bulmak için Lima sokaklarını Google Haritalar'da gezinen adam birdenbire bir kadın ve erkeğin samimi şekilde görüntüleri ile karşılaştı.

3
Google Haritalar aracıyla 2013 yılında çekildiği tespit edilen fotoğrafı gören adam, fotoğraftaki kadının kıyafetlerini ve yüzünü dikkatlice inceledi ve kadının eşi olduğunu anladı. Böylece eşinin geçmişte kendisini aldattığını öğrenmiş oldu.
4
Kimliği açıklanmayan çiftin Google Haritalar'daki fotoğraf sebebiyle boşandığı bildirildi.
5
Aldatan eşin Google Haritalar'a yakalanan fotoğrafları ve hikayesi Facebook'ta paylaşım rekorları kırdı.

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2020 09:15

Son Dakika Google Haritalar'da köprüye giden kestirme yolu ararken aldatıldığını öğrendi - Son Dakika

YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor