Google Play de Materyal Tasarıma Geçiyor - Son Dakika

Google Play de Materyal Tasarıma Geçiyor

14.07.2014 11:57

Yaklaşan güncelleme ile Google Play de Android L'nin Materyal tasarımına geçiyor.

1
Dev arama motoru Google, düzenlemiş olduğu I/O 2014 geliştirici konferansında Android L’yi duyurmuştu. Yeni nesil Android sürümünde ise Materyal adlı tasarım dikkat çekmişti.

Kaynak :

2
Google+, Google Sheets ve Google Docs gibi hizmetlerini Materyal tasarımına geçiren Google, mevcut uygulama mağazasını da değiştirmeyi planlıyor.
3
Androidpolice adlı sit üzerinden elde edilen fotoğraflara göre Google Play, oldukça sade ve kullanışlı arayüze kavuşuyor.
4
Söz konusu tasarım, daha az bilgi gösterimi sayesinde temiz bir görünüm vaat ediyor.
5
Söz konusu fotoğraflardaki tasarımın nihai yazılıma ait olmayabilir. Bu yüzden yayınlanacak olan final güncellemesinde biraz farklılıklar görülebilir.
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Google Play de Materyal Tasarıma Geçiyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor