Google Play de Materyal Tasarıma Geçiyor - Son Dakika

Google Play de Materyal Tasarıma Geçiyor

6 yıl önce

Yaklaşan güncelleme ile Google Play de Android L'nin Materyal tasarımına geçiyor.

1
Dev arama motoru Google, düzenlemiş olduğu I/O 2014 geliştirici konferansında Android L’yi duyurmuştu. Yeni nesil Android sürümünde ise Materyal adlı tasarım dikkat çekmişti.


Kaynak :

2
Google+, Google Sheets ve Google Docs gibi hizmetlerini Materyal tasarımına geçiren Google, mevcut uygulama mağazasını da değiştirmeyi planlıyor.
3
Androidpolice adlı sit üzerinden elde edilen fotoğraflara göre Google Play, oldukça sade ve kullanışlı arayüze kavuşuyor.
4
Söz konusu tasarım, daha az bilgi gösterimi sayesinde temiz bir görünüm vaat ediyor.
5
Söz konusu fotoğraflardaki tasarımın nihai yazılıma ait olmayabilir. Bu yüzden yayınlanacak olan final güncellemesinde biraz farklılıklar görülebilir.
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2014 11:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri