Son Dakika Haberleri: Gördüğü Manzaraya Kalbi Dayanmadı

Gördüğü Manzaraya Kalbi Dayanmadı

9 yıl önce

1
5 çocuk sahibi 33 yaşındaki Mediha ile 37 yaşındaki İsa Teker, gece evde uyudukları sırada elektrik kontağı yüzünden yangın çıktı.
2
Yangın, kısa sürede büyüyerek, evde bulunan televizyon, uydu alıcısı, yatak ve perdelerin tutuşması sonucu alev aldı.Üst kattaki odada uyuyan Teker ailesinin fertleri, uyandıklarında alt katta yangının başladığını fark edince alevleri söndürmeye çalıştılar. Ama girişimleri sonuç vermedi.
3
Kısa sürede tüm evi saran alevler, itfaiyenin müdahalesi ile söndürülürken, içeride bulunan eşyalar kullanılamaz hale geldi.
4
Kalp hastası olduğundan dolayı üzülmemesi için yangından haberdar edilmeyen Mediha Teker'in annesi Fatma Keskin, öğle saatlerinde yaşananlardan habersiz kızının ziyaretine gitti.
5
Karşılaştığı manzara karşısında şoka giren 72 yaşındaki Fatma Keskin, kızının komşuları tarafından da sakinleştirilemedi. Fenalaşarak yere yığılan yaşlı kadın için ambulans istendi.
6
Kısa sürede olay yerine gelen ambulansta bulunan sağlık görevlilerinin müdahale ettiği yaşlı kadının kalp krizi geçirdiği anlaşıldı.
7
Ambulans ile Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Keskin'in tedavisine başlanırken, evlerinin yanmasının ardından annesinin kalp krizi geçirmesiyle ikinci kez sarsılan Mediha Teker ve çocukları ise yakınlarının yanına yerleşti.


Haber Yayın Tarihi: 26.08.2010 02:48 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Mucize tohum! Diz ağrılarından, tümöre; ölüm hariç her derde deva! Kalça kaldırma ameliyatı için Türkiye'ye gelen İngiliz turistin başına gelmeyen kalmadı! Helikopter turunda tesadüfen gördü! İzlanda'da 50 ceset kıyıya vurdu 29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum Instagram'dan gurur verici Türkiye paylaşımı! Bakın fotoğrafı kim çekti