Son Dakika Haberleri: Galatasaray'ın yeni transferi, güzelliğiyle mest ediyor!

Galatasaray'ın yeni transferi, güzelliğiyle mest ediyor!

25 gün önce

Galatasaray kadın voleybol takımının yeni transferi, Yunan voleybolcu Anti Vasilandonaki oldu. Güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Vasilandonaki, Instagram hesabından yaptığı paylaşımları ile adından söz ettiriyor.

1
Galatasaray Kadın Voleybol Takımı, kadrosuna önemli bir Yunan oyuncu kattı.
2
İtalya'nın Lardini Filotrano takımında top koşturan Anti Vasilandonaki, Yunan basınına yaptığı açıklamada sarı-kırmızılı takıma transfer olduğunu duyurdu.
3
Yunanistan Milli Takımı'nın smaçörü olan 23 yaşındaki voleybolcu "Galatasaray ile sözleşme imzaladım. Beni tamamen tatmin eden bir anlaşma yapmayı başardık. Milli takımla ilgili yükümlülüklerimi yerine getirdikten sonra kulübüme odaklanacağım." dedi.
4
''Türkiye'deki ilk Yunan olacak''
Türkiyedeki ilk Yunan olacak
Yunan basını geleceğin yıldızları arasında gösterilen sporcunun açıklamalarına geniş yer verirken, Vasilandonaki'nin Türkiye Voleybol Ligi'nde oynayacak ilk kadın Yunan voleybolcu olacağı belirtildi.
5
19 Nisan 1996 yılında Atina'da doğan Anthi Vasilantonaki, 1,97 boyunda.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16


Haber Yayın Tarihi: 24.06.2019 12:46 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Deli Yürek'in Zeynep'i son görüntüsüyle hayrete düşürdü! Şoke eden kare! Devasa komodo ejderi eve girmeye çalışırken yakalandı Hayatının ışığını buldu! Avizesiyle evlenecek Çamaşır makinenize alimunyum folyo attığınızda bakın ne oluyor! Sonuç inanılmaz 2019'un en ateşli kadını seçilmişti güzellik sırrını açıkladı