Gören oyun karakteri sanıyor! Siyahi Barbie, okyanus mavisi gözleriyle kendine hayran bırakıyor - Son Dakika

Gören oyun karakteri sanıyor! Siyahi Barbie, okyanus mavisi gözleriyle kendine hayran bırakıyor

27.12.2019 12:10

Afrika kökenli siyahi model Lolita Makuey, okyanus mavisi gözleri, mükemmel elmacık kemikleri, dolgun dudakları ve pürüzsüz cildiyle Barbie'yi anımsatıyor.

1
Moda ve güzelliğin bir takım kuralları olduğunu mu düşünüyorsunuz? Eğer öyle ise yanılıyorsunuz. Kimi zaman kötü örnek teşkil edecek birileri çıkabilir ama gençlerin daha geniş bir rol modeline sahip olduklarını kanıtlar nitelikte birileri de var. İşte o örneklerden biri. Karşınızda siyahi model Lolita Makuey.
2
Senegalli model Lolita Makuey, Instagram hesabında kendini 'siyah Hannah Montana' olarak adlandırıyor ve yaklaşık 500 bine yakın takipçisiyle dikkat çekiyor.
3
İşte Lolita'nın hesabından özel kareler...
İşte Lolitanın hesabından özel kareler...
4
Lolita, paylaşımlarıyla binlerce genç kadına ciltlerini kucaklamaları ve kendilerini tek bir güzellik tanımına sokmamaları için ilham veriyor..
5
Hele ki onlara güzle gözükmek için ekstra çaba harcamayın, kendiniz için giyinin, süslenin. Saçlarınızın veya makyajınızın onları nasıl memnun edeceğinden endişe ederek zaman harcamayın.
6
7
8
9
10
Siyah ten rengi ve okyanus mavisi gözleri ile bambaşka güzelliğe sahip Lolita, resmen kendine hayran bırakıyor. Gerçek olmayacak kadar farklı bir yüz hatlarına sahip olan güzel modelin bazı fotoğraflarını gören oyun karakteri sanıyor.

11
Ve ben tüm bu hatalara düştüm, olduğum kişiden sapmama neden oldu. Okul notlarınıza odaklanın ve mezun olun...
12
13
Güzel model Instagram paylaşımlarından birine şöyle yazdı: Sevgili liseli takipçilerim, kız kardeşlerim, üzülmenizi ya da vakit kaybetmenizi istemiyorum. Erkekleri bu kadar umursamayın. Daha yaşınız çok küçük. Buna değmezler ve onlar sadece aptal bir basketbol video oyununu umursar.
14
15
16

Son Dakika Gören oyun karakteri sanıyor! Siyahi Barbie, okyanus mavisi gözleriyle kendine hayran bırakıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (18)
  • DR: gözler güzel dudak burun estetik yapma bebek bütün kadınlar aynı mödel tornadan çıkmış gibi doğallık diye birşey kalmadı hepsi hormonlu sergen oldu Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • Ahsen: Burnunu yaptirmis, elmacik kemiklerini doldurtturmus saclari peruk kaslari cizilmis gözler lens, siz hic duz sacli zenci gördunuz mu...estetigi basmislar piyasaya surmusler siyahi guzellik degil. Zoraki guzellik.. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement