Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor - Son Dakika

Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor

10.12.2019 10:32

Rusya'da yaşayan vücut geliştirici Yurii Tolochko, sevgilisi olduğunu iddia ettiği şişme kadın Margo ile evleneceğini duyurdu.

1
Haberi görünce insanın inanası gelmiyor ama Rusya'da yaşayan vücut geliştiricisi Yurii Tolochko, bu konuda gayet net açıklamalar yapıp aşkının arkasında duruyor.
2
Rusya'da bir televizyon programına kız arkadaşı Margo ile konuk olan Tolochko, izleyicileri şaşkına çeviren açıklamalarda bulundu.
3
Kız arkadaşı Margo'ya, daha büyük bir görünüme kavuşması için estetik ameliyat da yaptıran Yuri Tolochko, evlilik kararının oldukça ciddi olduğunu söyledi.
4
Margo ile ilişkisini kamuoyuna duyurduğu ilk dönemde dünyanın dört bir yanından çok sayıda eleştiriye maruz kaldığını ifade eden Tolochko, estetik ameliyat kararının bir sebebinin de bu eleştiriler olduğunu aktardı.
5
Margo'nun estetik ameliyatla oldukça değiştiğini vurgulayan Tolochko, söz konusu operasyonun gerçek doktorlar tarafından gerçek bir klinikte yapıldığını öne sürdü.
6
Kız arkadaşı Margo'ya, "Seni üzmeyeceğim, doğru zamanda anlayacaksın" diyen Yuri Tolochko'ya göre Margo'nun çok özel bir kalbi var.
7
Kız arkadaşı ile zaman zaman anlaşmazlıklar yaşadığını söyleyen Tolochko, yine de Margo ile evlenmeyi planladığını ifade edip evlenme teklif etti.
8
Instagram hesabı bulunan Margo'nun Kazakistan'ın başkenti Nur Sultan'da bir barda iş bile buldu.
9
Yuri Tolochko, yemek yapmayı bilmeyen Margo'nun Gürcü mutfağına bayıldığını ve en sevdiği yemeğin Gürcü mantısı Hıngel olduğunu belirtti.
10
Yurii Tolochko, 8 aydır ilişkisi bulunan Margo ile yaşadığı romantik anları sık sık Instagram hesabında paylaşıyor.
11
Yuri Tolochko ve Margo'nun tanışma hikayesi de aşk serüvenleri kadar ilginç.
12
Yuri Tolochko, barda tanıştığını söylediği kız arkadaşının o sırada bir erkek tarafından şiddete maruz kaldığını, Margo'ya sahip çıktığını ve o günden bu yana ayrılmaz bir ikili olduklarını anlattı.
13
Bu durum bize buram buram reyting koksa da şu an gelinlik seçimleri yapan gelin ve damat adayına bir ömür mutluluklar diliyoruz.
14
Peki ya Rus medyasında büyük yankı uyandıran bu durum ne kadar ciddi olabilir? Sizin yorumunuz nedir?
15

Son Dakika Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor - Son Dakika


YORUMLAR (14)
  • Bir yastıkta yaşlansınlar diyecemde adam yaşlanaca: Vücut geliştiriciler kas yapıcı ilaçlar kullanıyor bu ilaçların yan etkileri ve birde bu sporcu rus olunca bol bol içilen votkanında etkisiyle sağlık sorunu yaşıyor erkeklik gururu incineceğine bu yolu tercih etmiş ,sağlıklı bir erkek bu tür evliliği tercih etmez. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı