Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor - Son Dakika

Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor

2 ay önce

Rusya'da yaşayan vücut geliştirici Yurii Tolochko, sevgilisi olduğunu iddia ettiği şişme kadın Margo ile evleneceğini duyurdu.

1
Haberi görünce insanın inanası gelmiyor ama Rusya'da yaşayan vücut geliştiricisi Yurii Tolochko, bu konuda gayet net açıklamalar yapıp aşkının arkasında duruyor.
2
Rusya'da bir televizyon programına kız arkadaşı Margo ile konuk olan Tolochko, izleyicileri şaşkına çeviren açıklamalarda bulundu.
3
Kız arkadaşı Margo'ya, daha büyük bir görünüme kavuşması için estetik ameliyat da yaptıran Yuri Tolochko, evlilik kararının oldukça ciddi olduğunu söyledi.
4
Margo ile ilişkisini kamuoyuna duyurduğu ilk dönemde dünyanın dört bir yanından çok sayıda eleştiriye maruz kaldığını ifade eden Tolochko, estetik ameliyat kararının bir sebebinin de bu eleştiriler olduğunu aktardı.
5
Margo'nun estetik ameliyatla oldukça değiştiğini vurgulayan Tolochko, söz konusu operasyonun gerçek doktorlar tarafından gerçek bir klinikte yapıldığını öne sürdü.
6
Kız arkadaşı Margo'ya, "Seni üzmeyeceğim, doğru zamanda anlayacaksın" diyen Yuri Tolochko'ya göre Margo'nun çok özel bir kalbi var.
7
Kız arkadaşı ile zaman zaman anlaşmazlıklar yaşadığını söyleyen Tolochko, yine de Margo ile evlenmeyi planladığını ifade edip evlenme teklif etti.
8
Instagram hesabı bulunan Margo'nun Kazakistan'ın başkenti Nur Sultan'da bir barda iş bile buldu.
9
Yuri Tolochko, yemek yapmayı bilmeyen Margo'nun Gürcü mutfağına bayıldığını ve en sevdiği yemeğin Gürcü mantısı Hıngel olduğunu belirtti.
10
Yurii Tolochko, 8 aydır ilişkisi bulunan Margo ile yaşadığı romantik anları sık sık Instagram hesabında paylaşıyor.
11
Yuri Tolochko ve Margo'nun tanışma hikayesi de aşk serüvenleri kadar ilginç.
12
Yuri Tolochko, barda tanıştığını söylediği kız arkadaşının o sırada bir erkek tarafından şiddete maruz kaldığını, Margo'ya sahip çıktığını ve o günden bu yana ayrılmaz bir ikili olduklarını anlattı.
13
Bu durum bize buram buram reyting koksa da şu an gelinlik seçimleri yapan gelin ve damat adayına bir ömür mutluluklar diliyoruz.
14
Peki ya Rus medyasında büyük yankı uyandıran bu durum ne kadar ciddi olabilir? Sizin yorumunuz nedir?
15

Haber Yayın Tarihi: 10.12.2019 10:32 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tayvanlı deprem kahini Dyson Lin, Türkiye'de fenomen oldu! Meğer Hoogerbeets'in de hocasıymış! Şizofreni hastası adam, depremi durduracağını düşünüp 13 kişiyi vahşice katletti! Bu uygulama indirme rekoru kırıyor! Deprem sırasında internet olmasa bile kesintisiz iletişim sağlıyor 25 saniye salladı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en korkunç depremler Elazığ'da 2 kişinin hayatını kaybettiği Mavi Göl Apartmanı'nın çökmeden önceki fotoğrafları ortaya çıktı

Son Dakika Haberleri