Görenlerin Ağzı Açık Kalıyor! En Genç Anneanne Türklerden Bıkmış - Son Dakika

Görenlerin Ağzı Açık Kalıyor! En Genç Anneanne Türklerden Bıkmış

İngiltere'nin en genç büyükannesi olan 35 yaşındaki Carrie Hilton, aynı zamanda en ateşli büyükanne olarak da oldukça konuşuluyor...

1
İngiltere'nin en genç ve en görkemli anneannesi 35 yaşındaki Carrie Hilton. 17 yaşında kızı Clareice'i doğuran büyükanne, kızının da 18 yaşında doğum yapmasıyla yaşıtlarının henüz yeni evlendiği çağda büyükanne oldu. Carrie göğüs implantı da dahil olmak üzere kozmetik tedavilerine toplam 13 bin sterlin (yaklaşık 67 bin TL) harcamış.

2
Aynı zamanda kick box sporcusu olan genç kadın, bir medya firmasında satış müdürü olarak çalışıyor. İngiltere'nin Bolton şehrinde yaşayan insanlara kızıyla kardeş olduklarını hatta kızının kendisinin ablası olduğunu söylediğini ve kimsenin bunu garipsemediğini söylüyor. Carrie haftada beş gün kick box yaptığını ve formunu buna borçlu olduğunu ifade ediyor.

3
Kızı kendisine "anne" diye seslendiğinde çevredekilerin bunu garipsediğini söyleyen kadın, eğer bir erkeği reddetmek isterse büyükanne olduğu silahını kullandığını söylüyor. Sosyal medyayı aktif bir biçimde kullanan Carrie Hilton'ın hatırı sayılı bir takipçi kitlesi var.

4
Daha yeni keşfedildiğinin altını çizen Carrie Hilton'ın yaşını ve fiziğini görenler şaşkınlığını gizleyemiyor.

5
İngiliz Daily Mail gazetesi, 35 yaşında anneanne olan ve kickboks yapmasıyla ilgi çeken Carrie Hilton ile konuştu.

6
Hilton, Çok sayıda hayranımdan mesaj geliyor. Onlar büyük kısmı buluşma ya da cinsel ilişki teklif ediyor. Bazıları evlilik dahi teklif ediyor" dedi.

7
Carrie, genellikle İspanya, Yunanistan ve Türkiye'deki facebook kullanıcılarından sürekli olarak mesaj aldığını söyledi.

8
Carrie, bütün bu tekliflere hayır demek zorunda olduğunu çünkü erkek arkadaş bulunduğunu söyledi.

9
Carrie, kendisine yönelik mesajların zaman zaman rahatsız ettiğini ifade etti. Özellikle Türk hayranlarının gönderdiği mesajlar Hilton'u bıktırmış adeta.

10
İşte Carrie Hilton'ın sosyal medya paylaşımlarından bazıları...

11
12
13
14
15
16

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yaşlı insanların yardımına koşan güzel tenisçi Katie Boulter büyük takdir topladı Cinsel içerikli film yıldızı Elle Knox, George Floyd ile ilgili konuşma yapınca uçaktan indirildi Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşte kaba inşaatı biten Atatürk Kültür Merkezi'nden ilk görüntüler Tüyleri diken diken eden sır dolu olay! Anne ve bebeğinin birbirinden ayrı yapılan mezarları her seferinde yeniden birleşti Madrid Belediye Başkan Yardımcısı, gazetecinin sorusuna bacak kasını göstererek cevap verdi