Görenlerin Nefesini Kesen 60 Yaşındaki Modelden 20 Kare - Son Dakika

Görenlerin Nefesini Kesen 60 Yaşındaki Modelden 20 Kare

09.04.2017 09:23

Sosyal medyada fenomen haline gelen 61 yaşındaki ABD'li model Yazemeenah Rossi görenleri kendine hayran bırakıyor.

1

ABD'nin California eyaletinin Malibu kentinde yaşayan 61 yaşındaki model Yazemeenah Rossi, kişisel sosyal medya hesabında paylaştığı birbirinden iddialı fotoğraflarla güzelliğin yaşı olmadığını gösterdi.

2

Dünyaca ünlü iç çamaşırı ve mayo markalarının kampanya yüzü olmaya devam eden Rossi, hayatının sonuna kadar mesleğini sürdürmek istediğini ifade ediyor.

3

Boyatmadığı uzun gri saçları ve düzgün fiziğiyle yaşıtlarına taş çıkaran 61'lik modelin, Instagram hesabında on binlerce takipçisi var.

4

Malibu'da okyanus kenarında bir pansiyonda yaşayan ABD'li model, bağlı olduğu mankenlik ajanslarının ‘saçlarını boya!' diretmelerine karşı çıkarak, 61 yaşındaki bir kadının da ‘kendini değiştirmeden' güzel olabileceğini göstermek istiyor!

5

İşte Yazemeenah Rossi'nin Instagram hesabından paylaştığı birbirinden güzel fotoğrafları…

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Görenlerin Nefesini Kesen 60 Yaşındaki Modelden 20 Kare - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement