Gösteri Dünyasının Skandal Aşkları - Son Dakika

Gösteri Dünyasının Skandal Aşkları

17.04.2014 20:33

1
Bir dönemin çocuk yıldızlarından, gençlik yıllarına ait sırrı açıkladı ve herkesi şoke etti. MacKenzie Phillips öz babası pop yıldızı John Phillips ile ilişki yaşadığını itiraf etti.

2
Bugün 49 yaşında olan, 60'ların ünlü müzik grubu Mamas and the Papas'ın lideri olan Phillips, babasıyla ilişkisinin kendisi 19 yaşındayken başladığını ve 10 yıl boyunca devam ettiğini söyledi.

3
Phillips babasıyla ilişkisinin nasıl başladığını şöyle anlattı: "1979 yılında 19 yaşındaydım. Evlenmeden bir gece önce uykumdan uyandım ve kendimi öz babamla seks yaparken buldum."

4
Konuk olduğu The Oprah Winfrey Show"da yaşadıklarını anlatan Mackenzie Phillips, babasının kendisine nasıl uyuşturucu kullanılacağını ve kokain enjekte edileceğini öğrettiğini de sözlerine ekledi.

5
Phillips babasıyla ilişkisinin hamile kalıncaya kadar devam ettiğini belirtti. MacKenzie Phillips, "Hamileydim ve çocuğumun babasının kocam mı yoksa babam mı olduğunu da bilmiyordum. Bebeği dünyaya getirmedim, kürtaj parasını da babam ödedi." dedi.

6
Anısını anlatırken gözyaşlarına boğulan yıldız, "Bu olaydan sonra babamın bana dokunmasına asla izin vermedim." diye konuştu.

7
Sanat camiasından bir diğer aşk skandalı da Hollywood'da yaşanmıştı. Ünlü yönetmen Woody Allen ile Mia Farrow, Hollywood'un en iyi anlaşan çiftlerinden biri olarak nitelendiriliyordu.

8
Ama günün birinde Allen evlatlığı Soon Yi'ye aşık olduğunu anladı. Farrow'dan ayrıldı ve onunla evlendi.

9
Bu aşkın ortaya çıkması bir skandal yaratmıştı ama, çift uzun süredir evli ve bütün dedikoduları boşa çıkardı.

10
Yakın tarihin en büyük aşk skandallarından birine imza atan Simon Cowell, yaşananlar hakkında ilk kez bu kadar açık konuştu.

11
Cowell, yakın arkadaşı olan iş adamı Andrew Silverman'ın karısı Lauren'ı hamile bırakmış, yasak ilişki de bu şekilde ortaya çıkmıştı.

12
Simon Cowell, The Mirror gazetesine verdiği röportajda "Hayatımın bu döneminden pişmanlık duyuyorum. Bu benim gurur duyduğum, ya da olmasını istediğim bir şey değildi. Kimseyi incitmek gibi bir amacım yoktu." diye konuştu.

13
Cowell sözlerini "Ama bunlar oldu. Sadece oldu. Siz de bunlarla başa çıkmak zorundasınız." diye sürdürdü.

14
Cowell bir de bu konuda nasihat verdi: "Tek söyleyebileceğim, eğer bir gün başınıza böyle bir şey gelirse, bununla başa çıkmaya çalışmalı ve sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz."

15
Simon Cowell ile iş adamı Andrew Silverman yakın arkadaştı. İki arkadaş Silverman'ı karısı Lauren'ı da aralarına alarak sık sık lüks yatlarla tatile çıkıyordu.

16
İlişki gün yüzüne çıkınca bir çocukları olan Silverman çifti boşandı. Bir süre sonra Cowell ile Silverman'ın bebekleri dünyaya geldi.

Son Dakika Gösteri Dünyasının Skandal Aşkları - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement