Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı - Son Dakika

Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı

19.04.2021 15:16

Sevgilisi ve kızıyla beraber Bali'de tatil yapan Şeyma Subaşı bu sefer uçak haberiyle gündeme geldi. Mohammmed Alsaloussi sevgilisi için jet bulamayınca uçak biletlerinin hepsini almak zorunda kaldı. Sevgilisi ile neredeyse her anını paylaşan Şeyma ise bu durumu es geçmedi ve takipçilerini paylaşımıyla bilgilendirdi.

1
Şeyma Subaşı, sevgilisi ve kızı Melisa'yla birlikte gittiği Bali'deki tatilini bitirdi.

2
Dünyaca ünlü turizm merkezinde tatilin keyfini çıkaran Subaşı, Instagram'dan paylaştığı bikinili pozlarıyla dikkat çekti.
3
Bikinili pozlardan sonra çift yine gündeme oturdu. Subaşı'nın Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsalouussi özel jet bulamayınca yolcu uçağının tüm biletlerini aldı.

4
Şeyma Subaşı, kendisi ve kızı Melisa'nın yolculuk yapabilmesi için Mısırlı milyarder sevgilisinin özel jet bulamayınca bir yolcu uçağının tüm biletlerinin satın alarak uçak kapattığını söyledi. Instagram üzerinden paylaşan Subaşı 'Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti.' mesajıyla paylaştı.
5
Şeyma'nın paylaşımına ise sosyal medya kullanıcılarının yorum yapması ise geç sürmedi. Birçok kişi Subaşı'nın paylaşımını tiye alan yorumlarda bulundu işte o yorumlar....
6
"Özel jet bulamamışlar. Allah başka dert vermesin.-Bu dünyaya Şeyma Subaşı'nın çılgınlıklarını izlemeye gelmişiz."
7
"Bir fakire yardım et' desen etmezler. Şeyma Subaşı'nın kitabı nerede satılıyor? Hemen almalıyım. Milletin ekmek bulmaya zorlandığı dönemde bu paylaşımlar hiç yakışmıyor."
8
"Acun Ilıcalı olsa uçak şirketi kurardı. Görgüsüzce bir paylaşım olmuş. Bu kadın sürekli başkalarının imkanlarıyla hava atıyor."
9

Son Dakika Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (79)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli, süper minili pozuyla mest etti 3 çocuğunun annesini önce takip edip vurdu, sonra üzerine benzin dökerek yaktı Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi Bir an durdu ve dönüp baktı! 'Ormanın hayaleti' fotoğrafçıya böyle poz verdi Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler
Advertisement