Göz Altı Torbaları Nasıl Geçer? - Son Dakika

Göz Altı Torbaları Nasıl Geçer?

6 yıl önce

Göz altı torbalarınızdan nasıl kurtulacağınızı biliyor musunuz? İşte uzmanlardan öneriler.

1
Genellikle yorgunluktan ve uykusuzluktan meydana gelen göz altındaki torbalardan doğru ürünler kullanarak kurtulabilirsiniz.
2
Göz altı torbalarından kurtulmak istiyorsanız doğru ürünlerle birlikte uykunuza da çok dikkat etmelisiniz. Yetersiz uyku göz altlarınızın daha da yorgun görünmesini sağlayabilir.
3
Göz altlarınıza hemen ve etkili bakım yapmak istiyorsanız göz altı roll-on'larını kullanabilirsiniz. Soğuk olarak uygulayacağınız göz altı roll-on'ları sayesinde göz altlarınıza hemen aydınlık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
4
İkincisi ise kremler göz altlarınızı hem tedavi edici hem de onarıcı kremler kullanabilirsiniz. Bu kremleri kullanırken sabah ve akşam olarak düzenli sürmeye özen gösterin.
5
Asla makyajla uyumayın.
6
Özellikle göz makyajıyla uyuduğunuz zaman göz altlarınız hem daha sağlıksız olur hem de hava almadığı için daha fazla torbaya ve morluğa neden olabilir.

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 06:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!