Gözler de kör olmuş vicdanlar da! 13 yaşındaki kız çocuğu 48 yaşındaki adamla evlendirildi - Son Dakika

Gözler de kör olmuş vicdanlar da! 13 yaşındaki kız çocuğu 48 yaşındaki adamla evlendirildi

17.11.2020 11:23

Filipinler'de 13 yaşındaki bir kız çocuğunun zorla 48 yaşındaki Abdulrzak Ampatuan isimli adamla evlendirildiği düğün töreninin görüntüleri ortaya çıktı.

1
Her bir satırı okurken dehşete düşeceğiniz olay Filipinler'de yaşandı. 13 yaşındaki Asnaira Pamansag Mugaling, babası yaşındaki adamla evlendirildi. Durumun normal karşılandığı ülkede 726.000 çocuk gelin bulunuyor.

2
Üstelik çift, Asnaira 20 yaşında geldiğinde çocuk yapmayı planladıklarını söyledi.
3
48 yaşındaki adamla evlendirilen Asnaira Pamansag Mugaling, Abdulrzak'tan korkmadığını, kendisine karşı çok iyi olduğunu, kocasını mutlu etmek istediğini ev işleri ve yemek yapmayı öğrendiğini söyledi.
4
Abdulrzak ise Asnaira gibi bir eş bulduğu için çok mutlu olduğunu, kendisi dışarı işlerin yaparken Asnaira'nın ev işlerine baktığını ve daha önceki evliliklerinden olan çocuklarına baktığını söylemesi onları değil ama bizi hayrete düşürdü.
5
Abdulrezak, eşinin kesinlikle okula devam edeceğini, eşinin iyi bir eğitim alması için tüm eğitim masraflarını karşılayacağını, eşi eğitimini tamamladıktan sonra çocuk yapacaklarını söyledi.

Son Dakika Gözler de kör olmuş vicdanlar da! 13 yaşındaki kız çocuğu 48 yaşındaki adamla evlendirildi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (10)
  • dünyada zorla evlilikler çok var malesef: Dünyada kandırılarak veya zorla evlilikler yapdırılıyor yani gücü yeten yetene olan güçsüzlere zavallılara böyle şekildekilere oluyor çocuk evlilikleri ve hiç biride mutlu olamıyor geçmişe bakıldığında en fazla boşanmada anlaşmazlıklarda kavgalarda zorla ve küçük yaşdaki evliliklerde oluyor Cevap Yaz 8 7 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement